top of page

5-В

Оновлено: 22 січ.

Волонтерський фронт

Вже п’ять років поспіль, 5-В прийняв на себе волонтерський фронт допомоги військовим у шпиталі. Зараз ми намагаємось це робити з потрійною силою. Дякуємо кожному хто долучається.

Кожен із вас є надзвичайною і невід’ємною частинкою нашої держави.

Чи вмієте ви мислити логічно?

Учні «Планета Щастя» точно вміють! Завдяки професійним педагогам, Ларисі Олексіївні, Риммі Олегівні, Зої Леонідівні які знаходять індивідуальний підхід до кожного учня як очно так на онлайн-заняттях. Логічне мислення не є вродженою здатністю, гарний результат навчання у талановитих викладачів. Діти вдосконалюють знання у ігровій формі, покроково.

Завдяки передовому мисленню та моторності нашого директора Наталії Мітікової, уроки логіки в школі викладаються вже більше 10 років.

Вона неодноразово запевняла: «Розвивати логічне мислення в дитини — це інвестувати у її майбутне.» Безперечно це допомагає дитині досягти високого рівня у освітньому процесі.

Міжнародний день на честь логіки, проголошений ЮНЕСКО спільно з Міжнародною радою по філософії і гуманітарних наук (CIPSH) в листопаді 2019 року. Вперше його провели 14 січня 2019 року.

Ці наряди 🔥🔥🔥

14 січня багато хто приготував вбрання для своїх собак, кішок, хом'ячків, кроликів та морських свинок, щоб відзначити свято «День чарівного одягу для свого улюбленця»- якщо тільки у вас немає змії, тоді вам, на жаль, буде важко взяти в ньому участь.

День вбрання для домашніх тварин щорічно припадає на 14 січня, і його заснувала 2009 року знаменита експертка зі стилю життя домашніх тварин і фахівчиня з поведінки тварин Коллін Пейдж.

5-В приєднався, бо однією з головних причин вбирати свого собаку - це бажання зігрітися. Деякі собаки просто не пристосовані до холодної погоди. Цуценята, літні собаки, маленькі собаки і короткошерсті собаки - ідеальні кандидати на светри, куртки та інший собачий одяг, який допоможе захистити їх від негоди.