top of page

5-В

🎅🏻 «Мій Святий Миколай носить форму ЗСУ»

Ми взяли участь у найбільшому відео-флешмобі цієї зими! Разом подарували нашим воїнам та воїтельницям у День Святого Миколая та День Збройних сил України справжнє свято в знак подяки за їх мужність, щоденні подвиги та справжнє чудо, завдяки якому кожен з нас може почувати себе у безпеці в рідній країні.

Передивитись наше щире привітання можно тут https://youtu.be/o8ZIX3yIqm4 !

Окремо хочеться відзначити, що батько нашого однокласника Даміра Галінач на передовій з першого дня вторгнення, тому, окрім відео ми ще мали змогу привітати його бригаду листами підтримки, оберігами і смаколиками.

Наші воїни найкращі. Слава Україні – героям Слава!

«Українська хустка, передана родом,

Стала оберегом і нації кодом»

День української хустки.

Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки для збереження українських традицій. Це оригінальний і модний аксесуар. Зараз хустина виступає у якості тренду, що вдало доповнює образ.

Раніше ми створювали виставку; проводили бесіду про українську хустку: розповідали про принесені хустки, а також створювали листівки-подарунки з ескізами хусток. Зараз, залишилась лише традиція нашого класу - фото в хустках, але, ще наздоженемо😉 готуйте хустки!

Hello, cold days!

Напоготові новорічні подарунки! Традицією 5-В є години спілкування! Вони не прості, бо кожного разу до нас приходять гості. Цього тижня до нас постукала Ніна Левенець, мама Максима 5-В та Марини 2-Б із неймовірно крутою та легкою в приготуванні листівкою. Встигніть приготувати до свят подарунки для близьких, ловіть ідею у фотозвіті та незволікайте.

«Чи знаєш ти свої права та обов’язки?»

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

З нагоди цієї події діти 5-В приготували відео щоб передати свої знання в дитячій формі молодшим поплічникам із 2-Б а ті, вже й долучились в свою чергу.

Неймовірно зворушливе відео рекомендуємо до перегляду https://youtu.be/kL1fB04ZR04

Ми-обома руками ЗА!

Нехай іменами героїв звучатимуть вулиці рідного міста!

Саме до такої ініціативи долучився 5-В. Голосують усі, від старших братиків та сестер до старшого покоління та сусідів. Велике прохання підтримати петицію