5-В

Неймовірно насичений тиждень на події.

11 листопада Міжнародний день енергозбереження 💡

Коли з кожним днем стає прохолодніше та енергетична система перевантаження на допомогу нам приходять правила енергозбереження. Як зігрітись та не витратити багато енергії? Тепер маленькі хитрощі знають і в 5-В 😉 але на цьому ми вирішили не зупинятися та провели дуже цікавий та корисний майстер клас по виготовленню окопних свічок 🕯, які вже їдуть зігрівати наших військових на передову.

На цьому тижні ми в котре переконалися, що у нас не тільки активні діти, але й батьки, і разом з свічками на передовій наших захисників будуть зігрівати 15 теплих флісок. Також в знак подяки ми хочемо зігріти всіх своїми теплими обіймами. Нехай зараз на відстані, але ми віримо, що вже незабаром зможемо обійняти по справжньому.

Щорічно 16 листопада в усьому світі відзначають Міжнародний день толерантності. І ми також не забуваємо про головну ідею цього свята, про рівність усіх людей. Пропонуємо переглянути наше відео приурочене до цього свята. Квітка толерантності 🌸 https://youtu.be/3BJmDm9DAD0

І завершили цей неймовірно насичений тиждень ми годиною спілкування присвяченою до Всесвітнього дня дитини. Запрошеним гостем став тато нашого учня Савенко Олександр Анатолійович (заступник керівника Дніпропетровської обласної прокуратури), всі з великим задоволенням слухали цікаві історії та пригадали про права та обов'язки дітей.


57 переглядів0 коментарів