5-В

Українською, будь ласка!

В переддень Дня української писемності до нас на зустріч завітала Ірина Грабовська! Талановита сучасна письменниця-фантастка, на рахунку якої вже 6 надрукованих книжок!

100 питань до справжньої письменниці(teeth). Майже стільки їх встигли поставити і діти, і класний керівник, і наша вчителька української мови) Коли є бажання зустрітися - на заваді не зможе стати ні відсутність світла, ні перебої з інтернетом!

Небайдужі та щирі! Саме так у фейсбук написали про учнів 5-В класу, що долучилися до челенджу від ГумДеп #BOOKSHARING. У вільний час принесли до бібліотеки українськи книжки для дітей, що перебувають за кордоном. Дарувати та ділитися найкращою своєю книгою - гідний вчинок!

"З Україною в серці❤". Учні 5-В класу вдягнули вишиванки на свято!

Раніше існувала традиція: 9 листопада батьки відводили дітей до школи, а потім йшли до церкви поставити свічку перед образом Нестора-Літописця і помолитися, щоб він допоміг дитині у навчанні.

Саме зараз, у час повномасштабної російсько-української війни громадяни по-новому відчуваємо її важливість.

“Освіта — це вид гігієни. Письмо з помилками — то як невимиті руки чи зуби”, — згадали сьогодні учні 5-В слова Василья Стуса.

Мова - ДНК нації!

До написання Всеукраїнського радіодиктанту цьогоріч долучилися батьки учнів 5-В класу, тим самим демонструючи власне ставлення до України та рідної мови(heart).

А ще тепер в кожного учня нашого класу телефон співає українською(blue_heart)(yellow_heart)! Флешмоб "встанови український рингтон на мобільний" став цьому в нагоді!

https://youtu.be/v6SsaZqi0NY


87 переглядів0 коментарів