5-В

Настав довгоочікуваний день для багатьох школярів: “Планета щастя” відчинила свої двері! 5-в, раді і щасливі, перейшли до середньої школи! Зустріч з новими класними керівниками, нові враження - аж голова обертом!

Тож як минув наш перший день? Почали з першого уроку нового навчального року - “Ми всі - жителі планети Земля. Ми - рівні”. Провели гру “Танграм-знайомство”, яка показала, що ми, хоча всі різні, маємо багато спільного, що кожен з нас - яскрава особистість! Започаткували нові традиції класу, які прийшлися до снаги п’ятикласникам. Поговорили про нові правила школи в умовах адаптивного карантину, вчилися діяти за незвичними рекомендаціями, аби вберегти себе й оточення від хвороб.Дітям сподобалась вікторина про безпечну поведінку у школі та гра “Правда чи міф” про Ковід-19.

Завершився перший урок планами на майбутнє: учні 5-В зробили паперові кораблики, написали на них свої мрії, плани на 5 клас, поділилися своїми радощами та хвилюваннями, а на святі останнього дзвоника домовилися знов повернутися до своїх корабликів, аби перевірити, чи здійснилося задумане. Тож сміливо вирушили у “плавання” середньою школою!

День минув чудово: нові уроки, ігри на свіжому повітрі, заняття у зеленій зоні на вулиці… Емоцій і вражень не перерахувати! Сподіваємося й надалі працювати на такому позитиві! Щасти, 5-В!28 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon