5-Б

У нашій школі так багато талановитих дітей, що якби зібрати всі нагороди та медалі зіркової алеї “Планети Щастя”, то можна було б побудувати міст із кришталя та золота з правого берега Дніпра на лівий.

Катя Клімова теж має дипломи і нагороди за свої успіхи у повітряній гімнастиці та інших дисциплінах, але має й інші інтереси. Катя відмінно справляються з технікою: володіє навичками керуванням автомобілем та мотоциклом, добре орієнтується на місцевості за допомогою мапи та впевнено направляє байдарку у потрібну протоку водного лабіринту Самарських плавнів. З іншого боку Катя однаково добре вправляється і з макбуком, і з лінуксом, і з віндою.

Ще Катя разом із дорослими приймає участь у допомозі сім’ям/дітям, яким така допомога вкрай потрібна. Бо не всі співвітчизники живуть заможно. Не всі можуть чи готові допомагати. А Катя готова будь-яким посильним доступним їй способом: хоч допомогти доставити речі, хоч відмовитись від своїх іграшок на користь інших дітей, чи приділити час, свою увагу та навіть навчити чомусь.

Жага та інтерес до життя у всіх його проявах - кредо Каті.68 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon