5-Б

Минулого вівторка , під час класної години, 5-Б зібрався, щоби поділитися враженнями про пригоди та місця, які учням найбільш запам'ятались останнім часом.

Море, похід у гори, прибрати картоплю з городу в селі у бабусі - немає такого виду відпочинку якого б не спробували у нашому класі.

То чим можна займатись коли тобі десять? Можна кататись на верблюді по пустелі. Можна каяком по морю чи Самарі. Можна під наглядом інструктора пірнати з аквалангом до дна. А можна, як це робить Романова Соня, колекціонувати міста. Рязанов Ігор вже відвідав зі своєю родиною понад 36 міст ( ! ) Європи і мріє про наступні подорожі. А ось Кудрявець Аня колекціонує кілометри. Разом із сім’єю вона подолала понад 3600 км Туреччиною і її розповідь про подорож автівкою була незабутньою.

Діти поділилися враженнями і стало очевидним, що в класі всі обожнюють подорожі не тільки Світом, але й Україною. І хоч Ковід змінив плани та вплинув на можливості подорожувати, учні класу залюбки ділилися спогадами та із задоволенням мріють про нові пригоди. А враження від класної години можна було б підсумувати словами популярної пісеньки: “Вот и время пролетело, всё осталось позади,. Но мы-то знаем: лучшее, конечно, впереди.”


5 перегляд0 коментар

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon