4-Г

І знов насичений подіями тиждень добігає кінця у 4-Г класі!

1) До Всесвітнього дня доброти 4-Г клас знов дістав свій список добрих справ, який ми розпочали виконувати ще з 1 класу. І цьогоріч ми вирішили зібрати допомогу для дітей-сиріт і долучились до акції благодійного фонду "Обійми мене " зі збору 600 подарункових наборів для особливих діток. Творити добро легко! Ми дуже радіємо, що 600 малюків отримають солодощі до свята!

2) Разом із Лілією Миколаївною до Дня доброти ми виготовили добрі різнокольорові серця та прикрасили їх нашими щирими побажаннями.

3) Проект Три в кубі продовжує свою діяльність і на цьому тижні до нас завітали наші друзі із 7-І класу із цікавим уроком "Боротьба з хворобами". Було дуже пізнавально. Ми завжди раді дізнатись щось нове та корисне.

4) 16 листопада весь світ визначає Міжнародний день толерантності.

Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів.

У 4-Г класі була проведена інформаційна хвилинка до Всесвітнього дня толерантності, також діти власноруч створили квітку толерантності, на пелюстках якої писали якості толерантної людини.

4-Г- ми всі різні, але ми всі рівні!

5) А до Дня працівників радіо та телебачення ми заслухали наших однокласниць Алісу Чиркіну та Ганну Малютину, які мають безпосереднє відношення до цієї діяльності. Адже вони обидві неодноразово виступали на телебаченні та приймали участь у телезйомках. Дівчата розповіли, як це важко та відповідально- працювати на камеру.

6) І ось наприкінці тижня ми весело святкували День народження! Чий? Звісно ж- Міккі Мауса! Саме 18 листопада улюбленець багатьох поколінь святкує свій День народження. І цього року йому виповнилося 93 роки! Ми подивились історію створення студії Дісней, а також переглянули мультфільми різних років за його участі.

А ще у цей день ми влаштували флешмоб "Одягнись у Міккі". Лише подивіться, як прикольно у нас вийшло!15 переглядів0 коментарів