4-Г

Новий тиждень у 4-Г класі і нові цікаві події!

   Тиждень у нас розпочався із дуже відповідальної події- наш клас було обрано для розгляду організації навчального процесу в межах Нової української школи. Поважна комісія завітала до нас на урок, але ми не трохи не хвилюючись- показали себе у найкращому світі. Дякуємо нашій любій Людмилі Іванівні за її старання та за вкладені у дітей знання та впевненість і собі!

   У вівторок 9 листопада ми відзначали День української мови та писемності. Стільки цікавого відбувалося: усі разом ми старанно написали диктант з української мови, при цьому усі учні 4-Г класу були гарно вбрані у вишиванки.

   Ще в нас пройшов цікавий урок, присвячений рідній мові. Ми дізнались, що у давні часи діти йшли до школи саме 9 листопада- після закінчення осінніх робіт у полі! Познайомилися з висловами українських письменників про українську мову та з історією заснування Дня української мови та писемності.

   Також у цей день наші друзі із Трійки в кубі- 6-Б клас провів у нашому класі цікавий квест-вікторину "Пригоди у царстві писемності". Учні 4-Г класу дуже зраділи такому уроку: вони жваво і весело давали відповіді на запитання та шукали ключі і розгадки до наступних завдань. Дякуємо дівчатам 6-Б класу! Такі уроки нам до вподоби!

   А 8 листопада у всьму світі святкують Міжнародний день піаніста! Від всієї душі вітаємо тих, хто причетний до цього свята та усіх, хто просто любить музику! А особливо нашу однокласницю Софію Рябих, яка з нагоди цього свята виконала романс видатного композитора Михайла Івановича Глінки в стилі української народної пісні "Гуде вітер".


11 переглядів0 коментарів