4-Г

Перший тиждень останнього осіннього місяця! Який він був у 4-Г класі? Зараз розповімо!

   1) 28 жовтня вся країна відзначала День визволення України від фашистських загарбників. Ось і ми не залишилися осторонь, адже у багатьох з нас прадідусі брали участь у тій страшній війні і діти про це добре знають та з гордістю розповідають одне одному. Дякуючи нашій Лілії Миколаївні, ми дізнались про дуже видатне село у нашому регіоні- Військове- саме у ньому у 1944 році відбулося героїчне форсування річки Дніпро та у важких боях Дніпропетровщина була визволена від ворога! Ми вирішили неодмінно відвідати це славетне місце. І у вихідні вирушили туди на екскурсію. Діти отримали величезні враження від побаченого і почутого! Але про це розповімо згодом.

   2) А ще у вихідні наші дівчата із 4-Г класу вирішили відвідати майстер клас по виготовленню карамелі і усі разом вирушили до солодкого простору- Цукервіль, де чудово і весело провели час і власноруч зробили дуже смачні цукерки!

   3) На цьому тижні у нас сталася ще одна радісна подія- наш 4-Г клас отримав Сертифікат учасника ІІ Міжнародного уроку доброти, який було проведено 5 жовтня. В цьому році нам особливо приємно було приймати участь у цьому заході, адже до проведення уроку долучились не лише навчальні заклади з усіх областей України,  але і небайдужі учні ще з 10 країн: Болгарії, Греції, Грузії, Естонії, Литви, Латвії, Молдови, Румунії, Сербії та Туреччини.  Загалом було проведено одночасно 17108 Уроків доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. І ми пишаємось, що стали частинкої цієї події!

   4) Завдяки матусі нашого однокласника Олексія Рогожникова на цьому тижні у нас в класі відбулася справжня хімія від справжнього професора хімічних справ! Таким чином ми відсвяткували День народження Олексія та отримали багато вражень від побаченого!

   5) А ще 4 листопада 4-Г клас відзначив День дорожнього регулювальника. Ми об'єдналися разом із нашими друзями з проекту Три в кубі: 6-Б та 8-І класами та вирушили повторювати правила дорожнього руху на вулицю- на пішохідний перехід. Старші друзі навчали молодших та контролювали, щоб ті правильно переходили дорогу. Також згадали основні правила переходу через вулицю та навіть намагалися вивчити рухи, якими регулювальник керує дорожнім рухом. Дякуємо нашим старшим друзям із 6-Б та 8-І класів!


10 переглядів0 коментарів