4-Г

4-Г клас не сумує жодного дня!

Ось і на цьому тижні в нас було багато цікавого.

Почнемо з того, що у минулі вихідні всім класом разом із батьками та Людмилою Іванівною ми відвідали карбонову ферму Зелений Гай із приватною сироварнею. Ми дізнались історію створення ферми, багато цікавих фактів про тварин, які там мешкають, продегустували козяче та коров'яче молоко та багато різновидів сиру, який власники цієї ферми виготовляють власноруч. А ще діти виготовили справжні індіанські роучі та скуштувати найсмачніші бургери із фермерського м'яса! Величезне задоволення від поїздки отримали і дорослі, і діти. Обов'язково ще туди повернемося!

Ну і гарно відпочивши, настав час і гарно попрацювати. 5 жовтня в нашому класі пройшов ІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Уже третій рік поспіль наш клас долучається до цієї гарної традиції, створеної за підтримки благодійного фонду "Щаслива лапа" та Міністерства освіти і науки України.

Також цього тижня ми прийняли участь у зборі допомоги котикам та песикам із притулку "Ковчег", який є нашими давніми знайомими. Вже 3 роки поспіль ми раз на рік відвідуємо його та привозимо допомогу для тварин. Ось і цього року ми не залишилися осторонь та з радістю зібрали корм, засоби гігієни та ліки для бідолашних тварин.

І на останок тижня- ми вкотре дякуємо чарівній Уляні Вікторівні за чудовий майстер клас по виготовленню осіннього деревця. В нас вийшло дуже гарно та кольорово!


35 переглядів0 коментарів