4-Г

4-Г клас підводить підсумки тижня початкових класів.

Перш за все, ми хочемо привітати наших любих вчителів із професійним святом- Днем працівника освіти! Ви в нас найкращі! Зичимо Вам сил, натхнення та міцного здоров'я! Щиро дякуємо за Вашу неоціненну працю та любов до дітей!

А тепер найважче- спробувати згадати усі події цього насиченого тижня та не упустити жодної події.

В понеділок- червоний день кольорового тижня, в нас пройшла вікторина "Звідки до нас прийшли шкільні речі". Діти із задоволенням демонстрували шкільне приладдя у формі гри.

У вівторок- день синього кольору в нас відбулася година спілкування "День улюбленої іграшки". Тільки уявіть собі- 38 різноманітних іграшок, усі такі чудові та найулюбленіші.

Середа- жовтий день. У цей день ми вдягнули наші унікальні жовті світловідбиваючі жилети та вирушили на екскурсію до пожежної частини. Нас радо зустріли, провели нам ознайомчу та пізнавальну екскурсію та показали пожежну та рятувальну техніку.

А ще у цей день у нас в класі пройшла гра-мандрівка "Казка в гості завітала". Діти одягнули костюми казкових героїв та усі разом ми вгадували героїв і згадували наші улюблені казки з дитинства.

У четвер- день зеленого кольору ми провели вікторину "Здоровий спосіб життя". Грали, малювали та згадували усе, що необхідно дітям задля міцного здоров'я та гострого розуму.

А ще у цей день відзначають Всеукраїнський день бібліотек. За доброю традицією вже четвертий рік поспіль кожен учень приніс цікаву книжку та ми передали їх у шкільну бібліотеку для загального користування усіх читаючих мешканців Планети Щастя.

У цей же день у нас пройшов дуже цікавий урок від Ольги Михайлівни, який також був присвячений Всеукраїнському Дню бібліотек.

І на останок у цей же день Лілія Миколаївна провела цікавий урок "Її величність книга"- про цінність і користь читання.

І ось, нарешті, п'ятниця- останній, але найнасиченіший день тижня. Він був дуже відповідальним та хвилюючим. Ми вітали вчителів, наша однокласниця Кароліна Базна зі сцени привітала любих вчителів на святковому концерті.

В нас пройшов незвичний урок не з вчителями, а з матусями нашого класу- Вікторією Пахомовою та Вітою Вовчук.

У цей день усі дівчата нашого класу виготовили українські віночки- вийшло неймовірно гарно та нарядно. Сказали- тепер будемо вдягати їх до школи щодня.

І на сам кінець- наша однокласниця Софія Вовчук у цей день провела для нас чудовий майстер клас. Адже під час літніх канікул вона відвідала музей марципану у Талліні і її це так захопило, що вона вирішила привезти марципан для усіх однокласників, власноруч підготувала презентацію на тему "Історія марципану" і усі разом ми виготовили чудові, яскраві і найголовніше- їстівні полунички. А потім кожен з радістю з'їв свою самостійно зроблену ягідку.


Ось такий в нас був тиждень! В ньому справді було лише п'ять днів?


17 переглядів0 коментарів