4-Г

4-Г клас підводить підсумки тижня, що минає.


У вихідні ми здійснили подорож до Запоріжжя, про яку давно мріяли. Великий автобус, у якому нам ледве вистачило усім місць, адже нас було дуже багато, швидко і комфортно доставив нас на острів Хортиця. Дуже багато цікавого дізнались від екскурсовода, але нам виявилось цього замало і ми усією дружньою компанією покатались на теплоході та заходили у справжній шлюз, у якому спускалися з висоти понад 40 метрів, це було неймовірно. Та і на цьому ми вирішили не зупинятися та ще відвідали музей ретро автомобілів "Фаетон". Така насичена програма сподобалася усім, тепер цілий тиждень на перервах тільки це й обговорюємо!

Цього тижня в нас пройшло свято "День іменинників"- ми вітали наших однокласників, які народилися влітку. Все, як годиться- подарунки, смаколики, пісні та веселощі.

В понеділок, 13 вересня, як і солодкоїжки всього світу, мы відзначили Міжнародний день шоколаду. Багато дискутували- хто який більше полюбляє, який корисніший, з родзинками чи з горіхами, а ще дізналися, що шоколаду вже понад 3000 років. 4-Г класу до вподоби такі свята!

Ще цього тижня ми встигли підготувати подарунки для наших татусів. Адже 19 вересня святкують День татуся. Сорочка, краватка, автівка та гроші- головні атрибути сучасного татуся. Ось і вийшли в нас чудові вітальні листівки. Дякуємо Уляні Вікторівні за такий гарний майстер клас!

Ось таким насиченим та цікавим виявився тиждень, що минає у 4-Г класі!


11 переглядів0 коментарів