4-Г

Тижневі хроніки від 4-Г класу. Цей тиждень в нас був коротше, ніж зазвичай, але ми встигли все- і навчалися, і розважалися.

1) На цьому тижні ми відзначили День безпеки в інтернеті. Метою Дня безпеки в інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій серед дітей. Цей день відзначають у більш ніж ста країнах світу.

Під час уроку, присвяченого безпеці в інтернеті, ми з'ясували наступне: нікому не повідомляти свої паролі, не надавати особистої інформації, не реагувати на непристойні та грубі коментарі, не ділитися своїми фото та нікому не повідомляти інформацію про кредитні картки батьків.

2) 9 лютого у всьму світі святкують Всесвітній день піци. Але найгучніше цей день святкують на батьківщині піци- в Італії. Софія Вовчук, яка нещодавно повернулась із зимових канікул в Італії, вирішила розповісти нам багато цікавого про піцу, а ще запропонувала власноруч приготувати свою улюблену піцу. Для цього вона підготувала основу для піци, а також різноманітні інгредієнти, щоб кожен зміг виготовити піцу на свій смак. А по закінченню майстер класу- усі учні отримали медалі "Любителів піци"!10 переглядів0 коментарів