4-Г

Новий тиждень і нові цікаві події у 4-Г класі!

❄1. У понеділок ми відзначали День Вікіпедії. Так, так- існує і таке свято. Щороку, 15 січня вікіпедисти різних країн святкують річницю з дня створення Вільної енциклопедії- Вікіпедії. У цьому році Вікіпедії виповнюється 20 років. Сьогодні ми дізнались, що назву Wikipedia придумав Ларрі Сенгер. Він поєднав слова wiki (від гавайського "швидкий") і pedia (від "енциклопедія").

❄2. День пам'яті кіборгів. Сумний день... Хвилиною мовчання ми вшанували пам'ять воїнів, які захищали Донецький аеропорт у 2014-2015 роках, протягом 242 днів з неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю духу вони боронили аеропорт. "Кіборгами" цих героїв назвали тому, що тільки роботи здатні були вистояти в таких нелюдських умовах.

❄3. Велике християнське свято- Водохреща або Хрещення Господнє. Головна традиція свята Хрещення- освячення води. А ще наш однокласник Олексій Хоменко розповів нам, які традиції у його родині на це свято. Олексій разом із батьками цього року вперше пірнав в ополонку і поділився з нами світлинами свого занурення. З великим захопленням слухали Олексія та раділи його сміливості.

❄4. На цьому тижні до нас завітав 7-І клас з цікавою лекцією на тему "Історія створення українського гімну". Дуже пізнавальним виявився урок. Були раді зустрічі із нашими минулорічними друзями із Трійки в кубі.

❄5. 21 січня ми святкували Міжнародний день обіймів. Чудове свято. Кажуть, що обіймати у цей день можна навіть незнайомих людей. Так і зробили! Обіймалися і вітали один одного цілий день!

❄6. Цей тиждень на Планеті Щастя був присвячений українській мові та літературі. І ми не гаяли часу, а у п'ятницю в рамках проекту Три в кубі запросили до себе 8-І клас та провели інтелектуальну гру-тренінг з української мови. Під час гри ми і закріпили вже вивчений матеріал, і дізнались багато нового та цікавого про нашу рідну мову.


15 переглядів0 коментарів