4-Г

Вітаємо усіх мешканців Планети Щастя із новим 2022 роком!

А ми, гарно відпочивши, вже активно приступили до навчання та фестивального руху!

❄ 1. Під час новорічних канікул ми встигли відвідати квест кімнату, та весело провести час у колі однокласників. "Пограбування банку" нам вдалося дуже добре.

❄ 2. 11 січня ми відзначали всесвітній день "Спасибі". Зрозуміло, що це найввічливіший день у році. Ми кожного дня говоримо один одному "дякую", тому важливо пам'ятати, що справжня вдячність- це лише та, що йде від чистого серця. У цей день ми писали листівки один одному із словом "Дякую" різними мовами світу, а потім прикрасили ними нашу класну кімнату.

❄ 3. Наша талановита однокласниця Кароліна Базна привітала усіх планетян та планетяночок із прийдешнім святом Старого Нового Року. Чудове відео можна переглянути за посиланням.

https://youtu.be/m5lAEcCLb6E

❄ 4. 14 січня, як із давніх часів заведено у нас в Україні- учні 4-Г класу перетворились на щедрувальників: в нас були дід і баба, циган із циганкою, чорт та біленька кізочка. Із щедрівками і привітаннями ми вирушили у мандрівку нашою Планетою Щастя- привітали 16 класів із Старим Новим Роком, святом Василя, заспівали пісні Маланки та, сподіваємось, підняли усім настрій!

❄ 5. Наш проект Три в кубі на цьому тижні об'єднався задля проведення спільної гри на тему: "Дорогою зимових свят". Дівчата із 6-Б та 8-І класів завітали до нас з цукерками та цікавою грою. Дякуємо!


12 переглядів0 коментарів