4-Г

4-Г- про останній тиждень 2021 року! Таке в нас насичене життя на Планеті Щастя, шо навіть неможливо одразу підвести підсумки усього року. Тому розповідаємо у деталях про останній тиждень!

❄1. У нашому класі є власний Святий Миколай- це наш однокласник Микола Аніщенко. Коля вже 4й рік поспіль разом із матусею ретельно готується до цього свята- разом вони виготовляють цукерки та підшивають костюм Святого Миколая, аби Коля привітав усіх однокласників.

❄2. А ще наш Коля цього року завітав аж у вісім класів нашої Планети Щастя та привітав учнів цих класів із Днем Святого Миколая, пригощаючи їх цукерками!

❄3. У понеділок ми запросили до себе в гості учнів 4-А та 4-Б класів, розділилися на три команди та зіграли у новорічну інтелектуальну гру 'Найрозумніший". Усі були задоволені результатами та отримали за участь солодкі призи.

❄4. До Дня Святого Миколая наші батьки підготували для нас солодкі подарунки- адже за традицією у цей день усім діткам Святий Миколай приносить солодощі. Ось і ми ласували смачними зефірками у цей день.

❄5. Наша чарівниця Уляна Вікторівна на цьому тижні завітала до нас із чудовим майстер класом- ми виготовили неймовірні новорічні композиції у вигляді свічок та із задоволенням подарували їх вдома батькам.

❄6. Під час години спілкування Людмила Іванівна розповіла нам дивні історії новорічних іграшок та підготувала для нас цікаву та пізнавальну презентацію на цю тему.

❄7. Також напередодні новорічних свят Людмила Іванівна та Лілія Миколаївна влаштували нам веселу забаву- музичну новорічну перерву! Із колонок лунали новорічні пісні, а ми дружно і весело під них танцювали. Полюбляємо саме такі перерви!

❄8. А ще ми дружньою компанією відсвяткували закінчення навчального семестру в квесті Cosmostrike- було дуже драйвово та весело. Запам'ятаємо цей момент надовго!

❄9. Наші однокласниці Софія Рябих та Кароліна Базна так гарно грають на фортепіано, що вирішили подарувати нам передноворічний концерт. Чесно кажучи, ми були приємно вражені здібностями наших дівчат!

❄10. Ще один сюрприз підготувала для нас мама нашої однокласниці Софії Вовчук- Віта Вовчук. Вона завітала до нас у гості і усі разом ми виготовили чудові ялинкові прикраси, якими потім прикрасили вдома ялинки.

❄11. Також у нас відбулася весела гра-вікторина "Два Морози"- ми розділились на три команди та відповідали на цікаві новорічні питання. Було цікаво, адже ми дізнались багато фактів про Новий рік!

❄12. Дуже цікавий урок англійської в нас пройшов у останній день семестру- вчителі іноземної мови влаштували нам на уроці справжнє чаювання з печивом! Такого уроку в нас ще не було! Ми пили чай, спілкувались та вирізали Санта Клаусів з новорічними привітаннями англійською!

❄13. А ще у останній день тижня наші однокласники Максим Северин, Аліса Чиркіна та Софія Вовчук вбрались у справжні костюми Діда Мороза, Снігуроньки та Леді Санти та провели в класі чудову костюмовану новорічну гру із запитаннями та відповідями. Вражені були всі!

❄14. І наостанок, наші Дід Мороз, Снігуронька та Леді Санта привітали усіх учнів 4-Г класу солодкими новорічними подарунками! Ось так гарно і весело завершили ми 2021 рік!

Хочемо від щирого серця привітати усіх мешканців Планети Щастя із прийдешніми святами Нового Року та Різдва Христового! Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя та родинного затишку!15 переглядів0 коментарів