4-Г

Підсумки чергового тижня у 4-Г до Вашої уваги!

❄1. Трошки із запізненням, але самоізоляція не дозволила нам зробити це раніше, у 4-Г класі пройшла година спілкування на тему "Наші захисники, дякуємо Вам!" до Дня збройних сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронить честь і свободу рідної землі. Щастя, добра та злагоди Вам і Вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!

❄2. Творимо добро разом. 4-Г долучився до збору доброчинної допомоги дітям у лікарні. Маленьким крихіткам було зібрано дитяче харчування. Так приємно усвідомлювати, що разом уся наша Планета Щастя зробила маленьке диво для тих, хто цього справді потребує.

❄3. День різдвяного светра. Кожного року 13 грудня, як дітям, так і дорослим, є гарний привід для свята, адже цей день є Днем різдвяного светра. Теплий та затишний різдвяний светр став популярним цього тижня у 4-Г класі.

❄4. Екскурсії у 4-Г- це завжди щось неймовірне. Цими вихідними ми разом із батьками та Людмилою Іванівною відвідали справжню Лапландію! Санта Клаус, ельфи, олені, різдвяна пошта, фабрика новорічних іграшок та ще багато різних цікавинок чекали на нас у казковиій країні, яку влаштували у Беррі Ленді. Час промайнув настільки швидко, що ми вирішили ще раз обов'язково сюди повернутися.

❄5. А ще на цьому тижні ми галасно і весело вітали наших осінніх іменинників. Були і пісні, і свято і подарунки. У 4-Г полюбляють святкувати!

❄6. 4-Г вміє не тільки добре навчатись, але і весело відпочивати- так, у вихідні, ми вирушили до кінотеатру. У дружній компанії ми із задоволенням подивились фільм " Родина Адамсів 2". Сподобалося і дітям, і батькам!

❄7. У 4-Г класі є гарна традиція кожного року писати листи Святому Миколаю. Але цього року ми писали не звичайні листи, а особливі. Ми звернулись до Святого Миколая із проханням принести багато подарунків дітям, які цього особливо потребують- дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки. А чарівні ельфи у вигляді наших батьків зібрали усі листи та взялися допомагати Святому Миколаю їх виконувати.

❄8. Три в кубі цього тижня виглядало наступним чином: наш Микола Аніщенко завітав на свято до 6-І класу та прийняв участь у костюмованій виставі. Маємо власного Святого Миколая, отже- запрошуйте і до себе на свято!

❄9. Ну і на цьому тижні не обійшлося без нового майстер класу від Уляни Вікторівни- наші учні із задоволенням виготовили святковий чобіток, аби вже у неділю Святий Миколай поклав у нього солодощі та подаруночки. Дякуємо Уляні Вікторівні за її невичерпну креативність!

❄10. Тільки ледарі ще досі не прикрасили свої класи та домівки до свята Нового року. Ось і ми не ледарі, а ретельно підготувались і створили справжню ялинку із побажаннями для усіх мешканців Планети Щастя, а ще гарно і святково прикрасили клас новорічними гірляндами та іграшками!


9 переглядів0 коментарів