4-Г

Хроніки першого зимового тижня від 4-Г класу.

1) До Дня української армії, дякуючи Уляні Вікторівні та її чудовому майстер класу, учні 4-Г класу виготовили неймовірних янголів та вітальні патріотичні листівки для воїнів-захисників в рамках акції "Зроби подарунок військовослужбовцю". А ще наші батьки зібрали підтримку військовим у вигляді чаю, кави та солодощів, аби підтримати їх моральний дух у нелегкій справі.

2) Найцікавіша подія цього тижня - це доброчинний ярмарок, який пройшов у нашому класі в рамках міжнародної акції #Щедрийвівторок. Діти із нетерпінням чекали цього дня, аби розпочати доброчинний продаж своїх власноруч приготованих солодощів та цікавих виробів, таких як прикраси, листівки, новорічний декор та багато-багато усього іншого. З цього заходу нам вдалося зібрати доброчинні кошти, які ми вже направили на добрі справи. Але про це згодом.

3) Ще наш клас прийняв участь у шкільному флешмобі "У єдності- сила"- нам випала нагода краще вивчити Івано-Франківську область та разом із усіма класами Планети Щастя зробити свій вклад у створення великої мапи України.

4) 1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави. Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашому класі пройшла акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Усі разом ми виготовили червоні стрічки та розмістили їх на дошці.

5) До Міжнародного дня людей з інвалідністю долучились до благодійного збору подарунків для діток-інвалідів.

6) І на останок тижня- взяли участь у конкурсі "УКРАЇНА- це моя Батьківщина". Ми поділились світлинами наших однокласників з різних куточків України. Яка ж різна, цікава та мальовнича наша країна!


21 перегляд0 коментарів