4-Г

Ще один тиждень і багато цікавих подій у 4-Г класі!

1) 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу. "Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах"- вирішили наші батьки і запросили на честь свята до нас у гості улюблений театр "Білий Чарівник" із виставою "Кристал стихій". Сказати, що нам сподобалося- нічого не сказати! Будемо ще чекати у гості!

2) Далі були менш веселі, але більш серйозні заходи у 4-Г класі. Так, 21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Як пояснити четвертокласникам, що таке День гідності та свободи? Свято це чи День пам'яті? Спробували розібратися у цьому під час уроку мужності. Подивились патріотичний відеоролик, згадали про Небесну Сотню та про Революцію Гідності, а також заспівали Гімн України!

3) 22 листопада відзначається Міжнародний день синів. У цей день вітали наших хлопців. А ще наші однокласники Павло Курін та Михайло Віхров розповіли про своїх татусів, та сказали, що дуже хочуть бути схожими на них та намагаються бути гідними синами, а ще здобути таку ж саму професію, як в татусів, адже вони юристи і це дуже цікаво.

4) На цьому тижні на Планеті Щастя проходить тиждень англійської мови. Ось і ми на уроці іноземної мови програли в гру "Хто хоче стати мільйонером". Звичайно ж англійською мовою і виявилось, що усі не проти стати цими самими мільйонерами! Для цього англійську і вивчаємо!

5) Знов на цьому тижні повторювали правила дорожнього руху. Згадували основні дорожні знаки, сигнали світлофора та регулювальника. Відповідали на питання цікавої вікторини про правила дорожнього руху. Це ті знання, які знадобляться нам на усе життя, тому не втомлюємося повторювати.

6) А ще на цьому тижні була одна дуже сумна дата. 24 листопада- це День пам'яті жертв голодоморів. Дуже страшне слово. Спробували розібратися у термінах "геноцид", "голодомор". Від розуміння стало трохи не по собі. Людмила Іванівна запропонувала намалювати колоски пам'яті- як символ тих жахливих часів.

7) Проект Три в кубі зібрався і на цьому тижні. Наші старші друзі з 6-Б класу завітали до нас з уроком, присвяченим Дню пам'яті жертв голодомору. Дуже багато розповідали, демонстрували повчальні відео ролики, а наприкінці уроку роздали солодощі усім присутнім. Сумний привід зібратися, але це наша історія і ми повинні про це знати і говорити!

8) І на цьому тижні 4-Г клас доєднався до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті". Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів. У п'ятницю запалили таку свічку в класі, а в суботу кожен з батьками зробить це у себе вдома. Ми пам'ятаємо...


11 переглядів0 коментарів