4-В

Початок після відпочинку у 4-В.

-1. День Краватки.

Початок навчального тижня ми зустріли дуже святково. Згадали про День Краватки, зайнялися пошуком цього аксесуара в домашній шафі та ….. оп-ля-ля, 4-В у краватках. Історія краватки цікава та пізнавальна. Почалася ще у 14 столітті у Франції з короля Людовіка. Від атрибуту військової форми та зброї страти, до повсякденного предмета гардеробу чепурунів-аристократів-краватка пройшла довгий шлях, перш ніж стала звичним повсякденним аксесуаром. Ми довго розглядали краватки один одного і не знімали їх цілий день.

-2. ЕкскурсIя.

Але радісних моментів багато не буває! Активні батьки 4-В вигадали чим зацікавити допитливих дітей. І #Вражаріум від Smile те, що потрібно.

Завдяки окулярам віртуальної реальності ми змогли піднятися на Еверест разом, опинилися на шоу Cirque du Soleil і вирушили на африканське сафарі, щоб зустрітися з левами та слонами. . У 12-метровому морському контейнері нас чекало понад 30 інтерактивів, присвячених чотирьом містам — Парижу, Нью-Йорку, Ріо-де-Жанейро та Бангкоку. Другий контейнер відтворює вулицю марокканського міста Шефшауена, яке називають блакитним через колір будинків.

4-В вражений від ВРАЖАРІУМУ!

-3. IнIцIатива 4-В.

Свята люблять у 4-В класі. Але є багато свят, які змушують задуматися про ціну людського життя. Вчителі "Планети Щастя" і батьки учнів постійно приділяють увагу патріотичному вихованню дітей. Привітання військових 14 жовтня стало великою подією у житті класу. Батьки дітей приготували багато подарунків для бійців, які проходять лікування та реабілітацію у військовому шпиталі. А ми, діти, намалювали багато малюнків зі словами “пишаємося Вами”. І у подарунок отримали прапор із підписами героїв – воїнів.

-4. Година спIлкування.

На годині спілкування ми говорили про іншу війну, 2 світову. Про життя у складний воєнний час та про звільнення міста Дніпра та України у 1943 році. З уроку ми вийшли з великим розумінням того, наскільки важлива перемога!Яка важлива свобода!

-5 Збiр макулатури.

Ми не лише намагаємось добре вчитися, бути патріотичними, ми намагаємось брати участь у всіх екологічних заходах. Наприклад, збір макулатури. Наш клас здав 695,7 кілограмів макулатури та врятував кілька дерев. Разом учнi, батьки, школа!

-6. І навіть осіннім змінам ми радіємо разом. Нарешті до нас прийшла золота осінь і ми зробили незабутнє фото на згадку. На ньому - ми! Нове покоління дітей, які люблять свою Батьківщину, дбайливо ставляться до своєї землі, розумні та тi , що відчувають красу в усьому!

Левенець Максим, Сводковська ЦвIтана, учнi 4-В класу.


76 переглядів0 коментарів