4-В

Наш короткий тиждень за часом, але не по зайнятості.

- Розповімо ще вам про локацію поблизу Дніпра, яку вже відвідали батьки і діти нашого 4-В. Ферма і сироварня "Зелений Гай" так називається тому, що знаходиться у селі Зелений Гай. Ферма є карбоновою, тобто дозволяє зменшити викиди вуглецю в атмосферу,та ще вона наукова -посольств Канади та США в Україні. Щоденно тут виробляється понад 30 видів сирів з коров'ячого, козячого та овечого молока. Є сири, зварені за стародавніми рецептами зі всього світу, а є ті, що зроблені за оригінальною рецептурою. Багато домашніх тварин та птахів мешкає на фермі. Діти багато цікавого і нового дізналися про фермерське життя та побут, мали можливість годувати,торкатися тварин, навіть змогли попрацювати пастухами,загоняли кіз та овець увечері до загону.

А на завершення скуштували фермерськіх бургерів та взяли участь у майстер-класі по виготовленню індіанськіх роучів з українськими мотивами.А ще кожна дитина згідно індианським традиціям отримала друге ім'я,було дуже весело!

Гарно провести вихідний день у колі друзів!

- 10 жовтня🎨 День художника - професійне свято в Україні!!! I талановитI дIти 4-В показали роботи , намальованI ними.

Дорогий майстер пензля, сьогодні не просто чудовий недільний день, а ще й твоє свято

Що ми бачимо на картині? Палітру, сюжет, лінії... найголовніше – працю художника…

Чудові твори ти, даруєш світу, у них і новаторські ідеї, і любов до рідної України🇺🇦 Завдяки тобі зустрічі з прекрасним можливі для всіх 🥰

Нехай фарби будуть яскравими не тільки на полотні, а й у реальному житті! Радій досягненням і сміливо йди до своїх цілей!

Зі святом!!!👩🏻‍🎨

- А ще успішно працює проект 3 в кубі. До Дня захисника і захисниць України, 14 жовтня, учасники проекту 4-В, 6-В та 8-В брали участь в спортивних змаганнях, які організував і провів учитель фізкультури ,, Планети Щастя '' Шевер Тимур Євгенович. Задоволенню не было меж. Велика подяка I дIтям I дорослим.

- Ми, 4-В, зробили подарунок дитячому саду ,, Планети Щастя ''. Діти з радістю і чудовими посмішками зроблять фото на пам'ять. А старші друзі, наш клас, будуть раді, що подарували хвилини щастя малюкам.

- I ще до нас прийшли учні з 6-В. Завжди з радістю чекаємо. Сьогодні мова йшла про тварин, яким потрібна допомога. Ми дізналися, що в місті Дніпро є кілька притулків для безхатніх тварин, як їм можна допомогти. Ще виконали творчу роботу разом зі старшими друзями. Прикрасили милі мордочки кошенят і цуценят. Спасибі.

Ось такий вIн наш тиждень. Не сумуємо.

ГлIб Iгнатов, Мороз Борис, 4-В клас.


57 переглядів0 коментарів