4-В

Не дивлячись на те, що День Св.Валентина припав на карантин, ми вирішили продовжити свято і відсвяткувати його сьогодні! Тим більше, що в нашому класі вже склалася чудова традиція святкування цього дня. Вранці діти знаходять на дверцятах своїх шаф конверти для валентинок, там вже лежить солодкий презент, але головне, що цілий день можна писати один одному послання. Звичайно, загальноприйнятим символом цього свята є серце, але цікаво як ще святкуюсь цей день.

У деяких країнах молоді люди збираються, пишуть імена на листочках і кидають їх у глечик. Потім кожен дістає папірець, а ім'я, яке він там прочитає, і буде ім'ям його (або її) долі. В Італії в цей день закохані дарують один одному солодощі. У французів прийнято писати любовні зізнання в формі чотиривіршів. У Фінляндії і в Естонії це не тільки день закоханих, а й день друзів. Друзі дарують один одному вітальні листівки, а також невеликі подарунки, приємні дрібниці. В Японії в цей день проводиться змагання на найгучніше визнання в любові. Молоді люди по черзі піднімаються на поміст і якомога голосніше кричать коханому про свої почуття. Найгучніший закоханий отримує приз. В Англії любовні послання отримують навіть тварини, в основному це собаки і коні, до яких англійці завжди ставилися досить трепетно.

Сердечка до свята можна шити з тканини, ліпити з глини, малювати на папері, в'язати, майструвати їх з бісеру, квітів. Можна навіть пекти печиво у формі сердечок.

Багато хто пише валентинки анонімно, не підписуючись, це надає таємничості та тримає інтригу.17 перегляд

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, пр. О.Поля, 42

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. Пушкіна, 55

Україна, Дніпропетровська область

місто Дніпро, вул. В.Антоновича,13

+38 (098) 619-37-68

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

© 2019-2020 Навчально-виховний комплекс № 148