4-В

Життя класу на новому навчальному тижні.


Нова зустріч 4-В з вами, читачі! І знову нам є про що розказати .


Після літніх канікул вирішили повторити правила догляду за ротовою порожниною. Намалювали усмішку про яку мріємо, занотували важливе. Ніби повторюємо з року в рік , але завжди цікаво тому, що змінюється формат подачі інформації.

Цей тиждень ще теплий. Багато часу проводимо на прогулянці. І сьогодні прогулянка була особливою. Бо з 4-В грали дві дорослі дівчинки: Крістіна Олегівна та Катерина Анатоліївна. Хто вони? Це наші шкільні психологи . Вони завжди веселі та красиві і дуже добре розуміють , що гра на свіжому повітрі приваблює і радує молодших школярів.

Тому й було вирішено в один з сонячних днів тижня 4-В відправитися на прогулянку в парк ім. Л.Глоба після уроків. Батьків класу з собою запросили. Для душі відпочинок на природі дає неповторні відчуття. Задумали годувати птахів. Є! Шматочки хліба, зерно. Як вони нас зустрічали! Нагодували птахів і гайда на каруселі. Старенькі, скрипучі, але такі класні.Потім гігієна рук і смаколики з соком. На свіжому повітрі все смачно. Після прогулянки фото на пам'ять в арці парку. Арка, ніби веселка. І нічого, що має один колір. Бажання під нею ми загадали .

Солоденьке діти люблять. І в класі є учениця, яка любить пригощати смачненьким. Ангеліна з бабусею Прасков'єю Дмитрівною напекла

печиво з абрикосовою начинкою. Спасибі для Ангеліни і її бабусі лунало з усіх куточків класу.

Вже з великим досвідом мандрів по світу, ми зустріли 16 вересня, четвер. Саме на цю дату припадає свято Мандрівника. А наш Гліб Ігнатов підготував цікавий фільм про Гуцул Ленд, який знаходиться в Івано - Франківській області нашої країни. Гліб влітку був там. Ми разом з Глібом ще раз переконалися, яка прекрасна Україна.

А Олександра Рученко мріє відвідати Африку. І сьогодні ми побачили її презентацію з цієї теми.Тварини, рослинний світ, традиції, одяг- все заворожує і дивує. Дуже цікава презентація. Подорожували віртуально, але і в реальному часі будемо обов'язково.

Окремо хочеться розповісти про Сундирьову Алісу та Нагорняк Ангеліну. На День міста, 11-12 вересня вони працювали. Дарували прекрасні пісні мешканцям міста. Яскраві та незабутні виступи. Ще рік ( до наступного свята) вони будуть зігрівати серця містян Дніпра. Аліса з кавер-студією ,,Soul-Made" та ЦПР1 взяли участь у родинному фестивалі ,, Простір твоєї мрії". А Ангеліна-привітала у живому виконанні мешканців та гостей Дніпра пісенним подарунком ,,Дитинства світ". Це було незабутньо.

Швидко плине час. На вихідних наберемося сил і знову в рідній ,,Планеті Щастя " заплануємо цікавий тиждень. Ніколи сумувати 4-В. Багато цікавих справ.

Зараз говоримо вам до нових зустрічей.

4-В клас. Дівчатка та хлопчики.


79 переглядів0 коментарів