4-В

4-В та наш наповнений патріотизмом тиждень

-1. 16 лютого ми одягли вишиванки та прийшли до школи. Привід був. На тлі російської агресії ми мали показати єднання і прагнення підтримати одне одного. Це нова історична дата у житті нашої країни , її започаткував Президент України Володимир Зеленський. Пліч-о-пліч ми стояли в холі нашої школи і виконали Гімн країни. Слава Україні та її Героям!

-2. Квiти героям Небесної сотні. 8 років минули як один день з моменту їхньої загибелі. Віддати життя за незалежність країни може не кожна людина. Пам'ять про них жива і щороку 4-В покладає квіти і пам'ятає, яка ціна свободи. Дякуємо нашим батькам. Завжди разом із нами та своїм прикладом показують нам приклад любові до України.

-3. Вікторина для 4 класів. ,,Символи України”. Саме так називалася інтелектуальна вікторина, яку організувала та провела вчитель 4-В класу Вікторія Владиславівна. Тема була вибрана ще й тому, що 19 лютого День Державного Герба України. 30 років тому Тризуб був утверджений постановою Верховної Ради України. Учні показали добрі знання на тему . Була можливість ще раз закріпити матеріал та внести у вивчення програми новизну та нестандартний підхід. Велика подяка за цей захiд.

-4. Святий Валентин у 4-В. 14 лютого тиждень розпочався із освідченнями у коханні. Сердечна клумба, а інакше й не назвеш, привернула нашу увагу. Ми підписали сердечки з побажаннями і посадили їх в так звану клумбу

з янголятами.

-5. Батарейки, здавайтесь! Ми, 4-В, розуміємо, як важливо зберегти життя на Землі і часто чуємо про проблему екології. Батарейки. Людство не уявляє життя без гаджетів, техніки, а все це працює на батарейках. Порадилися в 4-В і вирішили показати приклад їхньої утилізації. Ми зібрали кілька коробок використаних батарейок і наші батьки відвезли їх у гіпермаркет. В ньому встановлений спеціальний контейнер в рамках всеукраїнського проекту ,, Батарейки, здавайтесь!" А далі їх утилізують на спеціальному підприємстві в Румунії. Кожен дасть краплину турботи Планеті Земля -а користь для неї

велика!

-6. Iдемо далі. Наша ініціатива «Країна про яку я мрію», набирає обертів. І море, яке таке прекрасне в Єгипті, нагадало нам про літо і про плани на літній відпочинок. Соня Непомнящая не лише привезла фільм про класний відпочинок, а й почастувала всіх фініками з півдня. Єгипет - смачний і сонячний почав манити ще з більшою силою.

-7. І трохи про наше чаювання на перервах. Продовжуємо розпізнавати нові смаки чаю та нагоді поспілкуватися за чашкою чаю на них.

4-В клас з новинами для всіх.


70 переглядів0 коментарів