4-В

Пройшов ще один навчальний тиждень та новини від 4-В.

-1. Цікаву традицію заснували у класі. Традиція чаювання. Пов'язано це, насамперед, зі збільшенням шкільних перерв. Ми принесли до школи чайник, заварку, цукор. Заварюємо і п'ємо чай, спілкуємось на різні теми і перерва проходить непомітно та весело.

-2. А на День парасольки ми уявили себе моделями для модного журналу. Ми і парасолька, як доповнення образу. Фотографувалися. Мріяли. Втілювали у життя вигаданий образ.

-3. Таке ж чудернацьке і наступне свято - День піци. І ми, звичайно, теж згадали про нього. Немає у світі людини, яка б не пробувала піцу хоча б раз у житті. Італійці вигадали страву, яка об'єднує світ. А Маргарита, між іншим, названа на честь королеви. Ми намалювали улюблену піцу і подивилися історію її появи в Італії, а потім і у світі.А ще ми зібрали фото всіх дітей класу з піцою. Колаж із цими фото дуже нас об'єднав.

-4. Подарунок школі. Ми багато разів писали про любов наших батьків до ,, Планети Щастя”. І ця любов постійно підкріплюється справами. Родина Соні Юшко подарувала школі 100 кольорових килимків для занять спортом. Йогамат. Така в нього назва. Нам подобається займатися на килимках-зручно та гігієнічно. Думаємо, що інші класи оцінять подарунок сім'ї Юшко.

-5. Як і обіцяли - ловіть фото зі святкування китайського Нового року у Дніпрі. Багато любителів цікавих локацій з нашого класу побували у China Town та зробили незабутні фото. Вони поділилися з нами атмосферою свята.

-6. І нарешті…. Тадададаммммм…. Нагороди знайшли своїх героїв! Ми отримали призи та подяки від участі та перемоги в International Festival of Talent's, Zirka. І як на церемонії вручення «Оскар», хочеться подякувати тим, хто вірив у нас: батькам, директорцi школи Наталії Володимирівні, вчителю театру Оксані Іванівні, хореографу Юлії Анатоліївні, класному керівнику Надії Анатоліївні. Особлива подяка Людмилі Алтуховій та Ользі Желєзняк. Ми розуміємо, що без підтримки, ініціативи та допомоги з боку дорослих, навряд би вдалося перемогти. Але саме нашим талантом гри на шкільній сцені вразилося журі конкурсу.


Учні 4-В класу.


92 перегляди0 коментарів