4-В

В історії з життя 4-В класу написана ще одна цікава сторінка . Таке з нами вперше. Школа , з великою кількістю класів, а в реальному часі навчалися лише 4 класи. І один з них - наш. Відбулися, в зв'язку з цим, деякі зміни і в плануванні наших годин спілкування. Але руку тримаємо на пульсі і нехай з запізненням, проводимо все, про що вважаємо за необхідне повідомити і з чим привітати.

-1. The International Day Education ( Міжнародний День освіти) - був започаткований ЮНЕСКО в 2018 році. В Україні вже вчетверте відзначають це свято. Для багатьох це свято відкриття. Воно не дуже афішується, не так багато про нього говорять, але значення освіти не можна переоцінити. Освіта людини продовжується на протязі усього життя . Тому у цього свята немає вікового цензу і обмежень. Тому вітаємо усіх! Вітаємо тих , хто навчається і навчає.

-2. Китайський Новий рік. 1 лютого світ зустрів ще один Новий рік. Це вже за китайським календарем - рік Тигра. Ми ще раз згадали традиції святкування Нового року в інших країнах світу, акцентували увагу на китайському Новому році , прослухали про значення червоного кольору в житті людей цієї країни, дивувалися пишному вбранню вулиць китайських міст. А ще нагадали, що цими вихідними і в Дніпрі будуть святкувати китайський 2022 Новий рік. І навіть вулиця Барикадна перетвориться в справжнісінький квартал China Town. Рекламу зробили, будем чекати розповіді тих, хто відвідав святкові локації міста у вихідні.

-3. День бабака. Новий рік - це круто. Але ми всі з нетерпінням чекаємо весну з її різноманітністю . 2 лютого - День бабака. І Валерія Владиславівна ,наша вчителька, розповіла історію походження цього свята. Такий собі лінивий бабак , якого розбуджують від зимової сплячки, пророкує якою буде весна. Наш український бабак Тимко інколи помиляється, але людям так подобається питати у нього, що традиція буде жити ще довго.В цьому році весна прийде за розкладом, але буде достатньо прохолодною. Такий прогноз Тимка.

-4. В бібліотеці на Червоному Камені відбулася презентація колекції книжок Аліси Сундирьової, колекції книжок, ,,що зачаровують дорослих і дітей". Як інколи все співпадає. І тема Китаю та Нового року , і в навчальній програмі з читання Льюїс Керрол, і дівчинка з ім'ям Аліса. Закружляло як у танці. І ми учні 4-В класу, теж познайомилися з цією чудовою колекцією , яка буде збільшуватися. Книги Керролла – це казка, переплетена з реальністю, це світ вигадки і гротеску. Одного разу прочитавши сказку «Аліса в країні Див» Аліса Сундирьова, так захопилась малюнками у книжці , що поставили за мету, під час подорожей з батьками по різних країнах, в першу чергу шукати книжковий магазин та купляти примірник на мові країни. Так колекцію доповнили турецька та грузинська книги. Є в колекції і книги-ігри, книги-панорами. А цього нового року отримали книгу із Китаю, Шань Дань Лаожен (Санта-Клаус) представив китайську версію знаменитої Аліси. На сьогодні, в її власній колекції ,15 різних Аліс за мотивами Керолла. Чимось захоплюватися , а потім ділитися враженнями - цікаво і корисно. Минулий тиждень зробив нас ще більш емоційно багатими .

4-В клас, школа ,,Планета Щастя".91 перегляд0 коментарів