4-В

4-В завжди з новинами. В четвер розпочалося дистанційне навчання. Проблема? Зупинилося життя? Звичайно ні, просто все почало відбуватися в іншому форматі. А інколи це потрібно , щоб порівняти ,,до та після", ще раз зрозуміти цінність живого спілкування та важливість здоров'я.

Коли хтось комусь сказав, що для того встигали , треба все робити вчасно. Ці слова можуть бути девізом нашого 4-В.

-1. Гліб Ігнатов разом з батьками багато подорожує просторами України та змонтував фільм про цікаві місця ,де він встиг побувати, і де б йому ще хотілося бути. Ми з задоволенням подивилися фільм на годині спілкування в п'ятницю , дистанційне навчання не завадило нам . Після перегляду фільму згадали, а що з переглянутого бачив кожен з нас , де відпочивав? Соня Непомняща та Артем Зубарь згадали рожеві озера Херсонщини, Цвітана Сводковська-озеро Синевір, Єгор Пянковський Одесу з її незабутнім Чорним морем ....і ще можна переліковувати багато. Подорож нагадала нам, яка прекрасна наша Україна.

-2. З 24 січня по 28 січня в школі тиждень російської мови та літератури. Ми не вивчаємо російську мову. Наше спілкування в школі лише українською мовою, програма НУШ - це навчання рідною мовою. Але ми залюбки прийняли участь в тижні, треба знати культурну спадщину та традиції інших країн світу. І почали ми тиждень з російських казок, як народних так і казок російських письменників та поетів. Ці казки знайомі нам з дитинства. Коли ми були маленькі, рідні читали їх нам. В школу ми принесли улюблені книжки, поділилася враженнями від прочитаного та переказали і прочитали улюблені рядочки .

-3. Вікторина . Перед нами ілюстрації з російських казок. Треба було вибрати малюнок ,який найбільш до вподоби ,розмалювати його кольоровими олівцями. Але була одна умова , яку необхідно було обов'язково виконати-назвати казку, автора та ім'я зображеного героя чи героїні. Впоралися і отримали задоволення.

-4. Гості з 7-В класу. У понеділок до нас завітали Безуглий Павло,Драчов Ілля та Видай Єгор. Завітали з подарунком. ,,Интересные факты о произведении Э. Успенского ,,Простоквашино". Така була цікава зустріч! Бо всі знайомі з дядечко Федором , його сім'єю і його чотирилапою командою. Хлопці з 7-В дуже цікаво розповідали та потім задавали питання . Вони перевірили наскільки уважно учні 4-В слухали під час зустрічі.

-5. А у вівторок до 4-В потрапив кросворд, який теж виготовили учні того ж 7-В класу Чернова Вероніка та Мокану Валерія. Цікавий кросворд з прислів'ями та приказками. Треба було їх закінчити за даним початком.Над прислів'ям ,,Руки працюють, а голова.....", довго думали, а що саме голова робить? А виявилося- голова годує. В оригіналі прислів'я звучало таким чином :,, Руки работают, а голова кормит". Дякуємо вам, Вероніко та Валеріє, було цікаво.

-6. Віртуальна подорож по ,,Золотому кольцу России". Це була цікава подорож і учні 4-В класу почули такі назви міст в Росії , як,, Суздаль, Ростов, Владимир, Переславль, Иваново, Сергиев Посад, Ярославль, Кострома". Ці російські міста розташовані майже на однаковій відстані від Москви і утворюють таке уявне історичне кільце з пам'ятками архітектури.

Наступний тиждень , тиждень дистанційного навчання. Але ми вже запланували цікаві заходи для класу . Сумувати немає часу.

4-В клас , дружній та невгамовний.90 переглядів0 коментарів