4-В

Розпочався 2 семестр навчання, пройшов 1 тиждень і 4-В є про що розказати.

-1. Наш успіх в Лондоні. Найголовніша новина просто бомба! Ми, 4-В клас, посіли 1 місце в міжнародному онлайн-фестивалі талантів ZIRKA ,, Royal Stars 2021" в номінації ,,Акторське мистецтво" , категорія початківець.Тепер багато хто в світі знає і про наш шкільний театр, який започаткувала директорка школи Мітікова Наталія Володимирівна і режисером якого є Галкіна Оксана Іванівна, і про нас, 4-В клас школи. Чекаємо нагороди і вже мріємо про нові перемоги.

-2. Найввічливіше свято у світі. Так, так. Є таке. Міжнародний день,, спасибі"(International Thank You Day). З кожним роком все більше людей святкує це свято, а 4-В намалював уявні подарунки і написав слова подяки для друзів на різних мовах світу:- ,,дякую тобі за дружбу, за твоє добре серце, за бажання гарно навчатися та інше..."

-3. Розмальовуємо разом. Символ 2022 року тигреня. Чому так ласкаво? Рік тільки розпочався, тому -тигреня. Ми ,4-В, вирішили розфарбувати його, задобрити, бо всім дуже хочеться мати позитивний чудовий рік.

-4.Зимові свята. ,,3 в кубі". До нас завітав 6-В та заспівав щедрівки. Як гарно звучали вони у виконанні наших друзів. Ми , навіть, пританцьовували .Лілія Сергіївна, класний керівник 6-В, завжди пильнує , щоб діти з 4-В та 6-В дружили і ділитися творчим надбанням.

-5. 14 січня, Старий Новий рік і виступи 4-В. Вранці ми заспівали ,,Радуйся, земле...". Наш виступ було знято на відео тому, що вчителька музики Наталія Сергіївна задумала об'єднати початкові класи співом новорічних колядок та щедрівок і створити кліп-віншування. Дякуємо. Нам сподобалась ідея, запрошуйте ще.

-6. Ініціатива 4-В. Водили Козу. Ми вирішили відвідати 2-А, 3-Б, 4-А класи, привітати зі Старим Новим роком, посіяти пшеницею в цих класах, заспівати для них. Наші друзі слухали нас дуже уважно, аплодували, пригощали цукерками. Ми відчували себе зірками. А пізніше Діма Ненарочкін та Артем Ященко посівали в кабінетах завучів , вітали і бажали всього найкращого.

-7. Виховання патріотизму та любові до рідної пісні. На годині спілкування ми ще раз згадали про зимові свята. Послухали оригінальні українські традиційні щедрівки, згадали традиції святкування.

-8. Наші канікули. Ми згадали наші зимові канікули та найяскравіші моменти на них. Проглянули фото , пораділи один за одного. Відпочинок, а особливо активний , завжди залишає яскраве світло в душі.

-9. Занзібар. А Орина Костюк, яка була в Занзібарі, привезла всім браслети у подарунок, зробила для нас ще один. Що саме? Цікавий фільм про цю дивовижнку країну. Як всім одразу захотілося літа і моря. Прозора блакитна вода, ласкаве сонечко, дивовижні черепахи, незабутнє фотосафарі-прекрасні і незабутні моменти з життя Орини, спогадами про які вона поділилася з нами.

Такий наш тиждень, як завжди, наповнених цікавими подіями. Далі буде.

Учні 4-В класу, які знову разом у 2 семестрі.


80 переглядів0 коментарів