4-В

Сьогодні ми хочемо Вам розповісти про Айкідо. У нашому класі, 4-В, нас троє, хто займається цим видом східних єдиноборств: Пересунько Арсеній, Шишаков Ілля та Максим Левенець. Ми хотіли б розповісти Вам чому ми вибрали саме цей вид спорту.

Айкідо - одне з численних напрямів східних єдиноборств. Саме слово "Айкідо", в перекладі з японської мови, означає - "Шлях гармонії життєвої сили". Бувають і інші переклади, але їх суть залишається одна - вміння гармонійно взаємодіяти з внутрішньою силою і енергією.

Найголовніша користь від наших занять – ми почали "знаходити себе". Всі наші заняття спрямовані на те, щоб ти почав звертати увагу на себе самого і розуміти своє тіло, свою душу, свій розум і як вони взаємодіють утворюючи гармонійну цілісність особистості. Це далеко не кожному під силу, тому що одні не хочуть бачити себе "зсередини" (їм краще на інших подивитися), інші не хочуть міняти себе (оскільки так вже звично, а міняти себе - не завжди приємно).

З цього приводу засновник Айкідо, Моріхей Уесіба, говорив, що головна перемога - не над ворогами, а над самим собою, над своїми слабкостями.

Ми впевнені, що коли людина має хоробрість дізнатися свої слабкості і мужність їх подолати, тоді вона знаходить здоровий дух і здорове тіло.

Ми на початку нашого шляху, але ми знаємо, що досягнемо великих результатів, адже ми до них прагнемо.

Пересунько Арсеній, Шишаков Ілля, Максим Левенець 4-В клас


55 переглядів0 коментарів