4-В

Починаються заняття у школі, 2 тижні ми відпочивали та насолоджувалися зимовими святами, але настав час навчатися .

-1. На канікулах теж відбувалися деякі події із життя 4-В класу і треба про них повідомити. По-перше нас нагородили грамотою ДСНС, за участь в акції “Скринька Доброти”, ініційована рятувальниками Дніпропетровщини для збору подарунків дітям-сиротам до Дня Святого Миколая. Як кажуть-нагорода знайшла 4-В. Грамоту передали директорцi "Планети Щастя" МітіковIй Н.В. і пишаємося тим, що допомогли День Миколая зробити яскравішим.

-2. Давно планували екскурсію в музей, створений нещодавно- музей історії Дніпра, який знаходиться на вулиці Воскресенській 14. Це колишня історична будівля, ,,садиба Щербакова'', а після , будівля була в оренді в Англійського клубу. І багато можна згадувати про те, що було в цьому бусинку, але зараз це чудовий музей - сучасний та інтерактивний, в якому артефакти пов'язані з новітніми технологіями. Нам дуже сподобалося в музеї. Доторкнутися до експонатів і перенестися в минуле, завжди пізнавально і незабутньо.

-3. А ще ми дуже раді, що тантамареска, подарована 4-В малюкам дитячого садка, активно використовувалася і принесла хвилини радості малюкам.

Починається новий семестр і попереду нове активне шкільне життя.

Учнi 4-В класу, якI гарно вIдпочили.


71 перегляд0 коментарів