4-В

Закінчується 1 семестр. І як завжди буває на душі, трохи шкода, що пройшов ще один чудовий відрізок із нашого шкільного життя. Багато встигли. Але по порядку. 4-В на зв’язку.

-1. Святий Миколай (подяка 10-Б) прийшов до нас у понеділок. Привітав зі святами і, звичайно, поцікавився ,як ми поводилися протягом року. Судячи з подарунків, які знайшли під подушками у себе вдома , ми були чудовими дiтьми.

-2. Театральна вистава. Бременськi музиканти. Новорічну виставу ми чекали 4 місяці. Готувалися. І у понеділок відбулася прем'єра. Все вийшло чудово. Дякуємо творчому цеху школи. Музичний спектакль додав настрою на новорічні свята та ще раз підтвердив, що немає нічого неможливого.

-3. Наш ДIд Мороз . До нас на виставу із подарунками прийшов Дід Мороз. Подарунки ми любимо і чекали. Ми впізнали Михайла Гавриша із 8-В. Але це є секрет. 8-В це наші партнери за проектом ,,3 в кубі’’. І в будь-яких IнIцIативах ми разом.

-4. ,,3 у кубі ‘’продовжує свою роботу. 7 кроків до Інтернет - безпеки. Тому у 6-В та 8-В полетіли листівки з правилами . Пам'ятай! Все, що ти робиш в інтернеті, залишається в кіберпросторі, навіть коли ти видаляєш інформацію. Дякуємо старшим школярам, ​​що підтримали нашу ініціативу.

-5. Володарі снігу. У вівторок випав сніг. Ми так довго чекали на нього, а мати Віті Щербана навіть вірш написала із закликом до снігу. Ми вирішили теж почаклувати і одягнулися : дівчатка класу - у сніжинок, а хлопчики підібрали одяг у тон сукням дIвчаток. Гарно. І пішов сніг. Ура!

-6. Тантамареска. Мама Шарапової Маші виготовила тантамареску. Ну це така штука, яка допомагає уявити нас Дідом Морозом або дітьми, що сидять на руках у Мороза, або ще якісь цікаві перетворення. Ми зробили фото у класі, порадували себе та батьків.

-7. Подарунок дитячому садочку. Ми , коли зробили фото для себе, подарували дитячому садочку нашу фантазійну штуку, тантамареску. Поділилися емоціями із малюками.

-8. Знову ,,3 у кубі’’. На цей раз веселі старти. Нам, 4-В, 8-В , було дуже весело. Ми стрибали в мішках, зi скакалками , бадмiнтон з повiтряними кульками …та багато іншого. Як завжди допоміг організувати все Тимур Євгенович. Ми вдячні йому за хвилини веселощів та дух змагання. I за солодкI цукерки для нас в кIнцi змагань.

-9. Незвичайна англійська. Закінчується 1 семестр. Скоро Новий рік. І хочеться залишити добрі спогади про рік, що минув. Вчителі англійської мови провели урок із конкурсами та солодким столом. Як це нам подобається. Розуміємо, що завжди так не буде, але іноді - просто вау для нас такі уроки!

Семенов Саша та Самятова Полiна, 4-В клас


63 перегляди0 коментарів