4-В

Цей робочий тиждень можна по праву назвати зоряним. 4-В скромний, але якщо є такі новини, то чому таїти.

-1. У нас у гостях був історичний музей. Старший науковий співробітник історичного музею Івлєва Світлана Володимирівна , з великою зацікавленI стю розповіла дітям 4-В про новорічні свята та святковий одяг українців. Також ми згадали про обряди весілля та провели веселий обряд у класі. Дуже гарний обряд із вишневою гілочкою. Якщо поставити її у воду в грудні і вона зацвіте до Маланки, обов'язково в цьому будинку буде весілля.

Багато цікавого діти дізналися про значення орнаменту на жіночому та чоловічому одязі. Звучали назви старовинного одягу: керсетка , плахта, сорочка. Українці не ходили без поясу. Дуже забобонні , вони окреслювали коло навколо свого тіла саме ним. Тому що коло – це захист від нечистої сили.

-2. Школа – це не тільки навчання, а й спілкування з друзями, спільні розваги, хороші емоції. Невеликий позашкільний вихід допоміг 4-В розслабитися та відволіктися від важкого навчання. День іменинника проведений в Fly Kids - це ще одна можливість згуртувати клас та налаштувати дітей на дружні стосунки на все шкільне життя.

-3. 4-В на телеканалі “Відкритий”. ,,Приносьте мандарини-рятувальники Дніпра збирають подарунки дітям до Святого Миколая’’.

І це за адресою Короленка 4. Так, так, ми не помилилися. Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області збирає подарунки для дітей з інвалідністю. Святим Миколаєм може стати кожен. 4-В підтримав акцію ,, Скринька добра '' і передав мандарини та банани дітям, які проживають у дитячому будинку села Поливанiвка . Про добрий вчинок учнів 4–В класу,, Планети Щастя'', повідомила прес-секретар управління ДСНС у Дніпропетровській області Євгенія Дудка в прес-центрі телеканалу ,,Відкритий''.

-4. Наша зIрка Аліса Терентьєва знялася в короткометражному фільмі "Не зліть Маргариту''. Фільм українською мовою і він вчить тому, що треба бути добрішим один до одного. Ми дивилися фільм і він нагадав нам Єралаш – веселі пригоди зі шкільного життя. Браво, Алісо!

-5. 4-В пригощає. Щороку перед Днем Святого Миколая, ми вітаємо дітей із багатодітних сімей. Це дуже дружні діти. Вони вміють радіти та дружити. Чудові маленькі люди з відкритими серцями. Батьківський комітет 4-В класу вирішив зробити невеликі солодкі подарунки і почастувати від щирого серця. Сказано - зроблено. А у світі побільшало щасливих людей.

-6. А 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ось така назва цього дня , ємна та сумна. Ми згадали як це було в 1986 році, про ті жахи і тих сміливців, що не думали про власне життя , рятуючи інших. Слава вам , герої, які в нерівній боротьбі знищували пожежу на протязі 2-х тижнів на АЕС і врятували світ від гірших наслідків, спричинених цим вибухом.

-7. Святий Миколай у 4-В. Ще одна радісна новина. Діти 4-В були цілий рік старанними та вихованими. Святий Миколай по дорозі до ,,Планети Щастя" зустрів Мішу Савенка І Сашу Рученко та попросив передати учням 4-В солодощі. Ми зраділи і солодощам і за Мишка та Сашу. Бо не всім щастить на таку фантастичну зустріч . Спасибі Святий Миколай, нам було смачно і ми не засмутимо тебе і наступного року. Обіцяємо!

-8. Ми прикрасили наш клас до майбутніх свят. Клас став новорічним та чарівним. Незабаром наші улюблені свята і ми на них дуже чекаємо.


Вишневська Юлія, Ненарочкін Дмитро, учні 4-В класу.


69 переглядів0 коментарів