4-В

Ще один тиждень 1 семестру і новини від 4-В

-1. Шостого грудня свято, День збройних сил України. В нашій країні , яку багато років захищає українська армія, це свято дуже важливе.

-Коли лютують хуртовини,

Мороз малює на вікні,

Згадай Героїв України, які

Сьогодні на війні...

До свята учні нашого класу, як і всі учні нашої великої школи, зібрали багато подарунків. Це - чай, кава, смаколики, шкарпетки, сигарети, а найголовніше - дитячі малюнки та ангелочки, виготовлені своїми руками. Важко зараз на фронті. Ситуація час від часу загострюється, ворог провокує та не втомлюєтеся від своєї ненависті до нашої країни, а ми підтримаємо наших воїнів добрими словами і покажемо, що ми весь час хвилюємося за них, чекаємо їх і бажаємо, щоб скоріше закінчилася війна.

-2. День української хустки відзначають у День Катерини - одне з головних свят жіночих. Катерина є заступницею жіночої долі. Історія цього неофіційного свята починається з 2019 року. Воно покликане об'єднати різні покоління жінок, ще раз нагадати про українські традиції та закликати до їх збереження, продемонструвати яскраві барви українського одягу. І в 4-В дівчатка вирішили підтримати цей гарний флешмоб жінок і покрасуватися в гарній , ще бабусиній, хустці.

-3. Не забули ми і про себе. Весь рік були чемними, старанними, допомагали вдома , гарно навчалися, а тепер - до справи. Час писати листа Святому Миколаю і поцікавитися чи пам'ятає він про нас, бо чекаємо його з подарунками. Листа написали і зараз у режимі очікування.

-4. Наші батьки піклуються, щоб у дітей 4-В були гарні новорічні свята. Але є інші діти в цьому світі. У них немає батьків або є фізичні вади, але вони теж чекають на свято й сподіваються на новорічні дива. Тому батьки 4-В класу зібрали подарунки для цих дітей, а ми , учні 4-В, щиро порадіємо за них.

-5. А ще 6 грудня відбулася дуже цікава зустріч з Ольгою Пометун. Надзвичайна людина з цікавою долею, яка завдяки силі волі і бажанню жити ,, на повні груди", навчилася підкорювати світ навколо себе і рецептом поділилася з учнями школи. Ми слухали уважно Ольгу, ще раз переконувалися , як важливо бути дружніми і мати бажання допомагати і сприймати людей такими якими вони є. Цікавий урок з позитивом і цінними висновками.

Ось такі ми , завжди разом в усіх справах.

Тимофій Єременко, Сковородкіна Мілана, учні 4-В класу.


90 переглядів0 коментарів