4-В

Наш 4-В, ми разом і наші справи за тиждень.

Дуже багато веселих тем та трохи сумних озвучили ми протягом цього тижня.

-1. І почнемо ми з тижня англійської мови та нашої участі в ній. Англійська мова на ,,Планеті Щастя’’ - наша друга мова. Дуже багато уроків, додаткових занять, самопідготовки… Це все для того, щоб мрії про вступ до Гарварду та Оксфорду стали для нас реальністю. Вчителі англійської мови намагаються, щоб уроки були насичені ігровими моментами. Нам, учням молодшої школи, у грі легше навчатися . ,,Хто хоче стати мільйонером''- ця гра дуже сподобалася нам. Тема англомовних країн - була для нас зрозумілою і захоплюючою. Ми дуже любимо подорожувати, а орієнтуватися в іншій країні допомагає знання мови. Спасибі Ірині Володимирівні за чудовий урок. Мільйонерами ми не стали, але знань та задоволення отримали багато.

-2. Майстер клас в 4-В Iз Уляною Вікторівною завжди цікаво. Наш клас, як і вся велика Планета, організовував посилку для захисників та захисниць нашої армії. Це солодощі, предмети для повсякденного використання та, звичайно, обереги. 4-своїми руками виготовив янголят і підписав яскраві листівки зі словами вIри та надії тим, хто захищає мир в Україні.

-3.Велику допомогу армії зібрали батьки 4-В класу. Хтось купив самостійно і приніс необхідне, а багато хто перерахував гроші , і голова батьківського комітету класу Желєзняк Ольга Володимирівна купила солодощі, чай, каву, щоб хоч на мить підсолодити життя військових і дати їм хоч трохи відчути мить мирного життя.

-4. 4-В долучився до всеукраїнської благодійної акції “Мене це стосується! А тебе?” фондів “Таблеточки” та “АТБ”.

Минулого року завдяки цим коштам необхідну допомогу отримали діти в 10 онкоцентрах у 8 областях України на суму 10,48 мільйона гривень. Цьогоріч ми можемо зробити більше! Долучайтесь!

-5. В дистанційному режимі пройшло нагородження учасників міської виставки тварин ,,Наші улюбленці". Підказав цей конкурс ФБ . Батьки 4-В дуже швидко відреагували і надіслали наші фото з домашніми тваринами . Дуже багато було номінацій: наймолодший учасник, найяскравіше забарвлення, найкраща дресура, найбільший птах, найкраще оформлення акваріуму, дбайливий господар та багато інших. І у всіх номінаціях діти 4-В відзначилися та отримали грамоти від Департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання за участь у конкурсі. Завжди раді новому та можливості проявити свої таланти.

-6.Ви чули про таку країну Занзібар? Вона знаходиться в Африці. І наша однокласниця Аріна нещодавно відвідала її. Вона у захваті від теплого океану, сафарі, національної кухні. А нам усім привезла у подарунок яскраві браслети. І ще обіцяє змонтувати та показати фільм про країну Занзібар. Особливо важливо, тому що фільми про подорожі є проектом нашого класу ,, Країна моєї мрії”. В очікуванні.

-7. I, нарешті , перейшли до дати, яку згадувати не хочеться, але пам'ятати про неї потрібно. Це Голодомор 1932-1933 років. Його називають Геноцидом українського народу , і щочетверту суботу листопада ми вшановуємо пам'ять жертв Голодомору. Учні 4-В переглянули фільм “Голодний Дух” і принесли в клас паляницю та колоски пшениці, як нагадування про те, що забрали у людей і прирекли на голодну смерть. Із запаленими свічками, мовчанням, вшанували пам'ять померлих у ці страшні дні.

Життя продовжується і хочеться, щоб з усіх жахливих історій люди винесли урок. і щоб ніколи більше не повторилося погане.

Костюк Аріна, Непомнящая Софія, учні 4-В класу.


104 перегляди0 коментарів