4-В

Цей навчальний тиждень був дуже насиченим. Дата за датою. Але все по порядку.

-1. Тиждень розпочався з сюрпризу для класів 3 у кубі. 4-В підготувався до Дня доброти. 6-В клас та 8-В отримали скриньки з цукерками. А цукерки були не прості, а із пророкуваннями. Багато веселих та позитивних пророцтв викликали сміх у дітей. Хтось поїде на море незабаром, хтось отримає подарунок, хтось заведе домашню тварину. Важливо, що дітям це сподобалося. Ідея чудова. У День доброти дарувати добро.

-2.А ще до нас у гості на День доброти приходила Лілія Олександрівна Мартинова. Це талановита людина. Бібліотекар школи, яка за багато років навчила любити книгу не одне покоління дітей. Лілія Олександрівна говорила про добро, яке сторицею повертається до тих, хто його дає, і читала свої вірші:,, Ангел", ,,Батько і син", ,,Добро і зло "і багато інших. Діти 4-В були раді зустрічі, аплодували зі сльозами на очах.

-3. А на День толерантності 4-В подарував долоні класам паралелі. Це велика долоня, на яку в 4-В, 4-Б і 4-Г прикріпили квіти і показали, що у світі не повинно бути суперечок, що люди завжди можуть домовитися і бути терпимішими.

-4. Гліб Ігнатов та Аліса Сундирьова порадували нас своїми чудовими відео. Гліб улітку був у спортивному таборі на Закарпатті та разом із друзями відвідав Полонину ПерцIв . Легенда говорить про те, що тільки кохання може неможливе уможливити. Також він показав візит до мольфара, музей побуту Закарпаття та гру на інструментах місцевих музикантів. Ну і, звичайно, звук трембіт у горах - це щось особливе.

-5. А Аліса Сундирьова спробувала себе у ролі ведучої.Нещодавно, Аліса Сундирьова, учениця 4-В дебютувала на міському телеканалі. Навчаючись у Fashion Corporation TV studio, вона спробувала себе в ролі ведучої прогнозу погоди. Саме сьогодні, 16.11 в День працівників радіо, телебачення та зв’язку вона хоче привітати всіх, а особливо Олену Кальянову- телеведучу 9-ого каналу та радіоведучу Європа Плюс.

⁃ Дякуємо за ваш професіоналізм та відповідальність. Бажаємо творчого натхнення, наснаги, реалізації цікавих проектів: привітала учениця 4-В Аліса.

В свою чергу Олена, передавала привіт всім жителям «Планети Щастя» і бажала миру і благополуччя.

-6. I ще трохи про футбол. Гра, яка об'єднує гравців та вболівальників усіх країн світу. Ось 4-В знову вирішив об'єднати всі класи ,,3 у кубі "у спорті та зіграти товариський матч. Усе за схемою. Зібралися 3 класи, поділилися на команди, вибрали капітанів і помчали… Матч пройшов чудово, з рахунком 1:1. І ,,3 у кубі "не вперше об'єднав 3 покоління дітей і ще більше зацікавив у спільній роботі.Велику роботу щодо організації футбольного матчу, виконав вчитель фізкультури Шевер Тимур Євгенович. Він завжди підтримує ідею вчителя класу щодо спортивних змагань. Велике спасибі за масу емоцій та радість участі та перемоги. Маленька перемога дає початок великому старту.

Савенко Михайло, Гефтер Семен, 4-В клас.99 переглядів0 коментарів