4-В

-1.Закінчується ще один тиждень навчання у школі. І, як завжди, вIн насичений подіями, про які ми хочемо вам розповісти. Нам дуже подобається дружити з учнями, яких об'єднав проект “3 в кубі”. І у вівторок ми були на уроці у 6-В класі. То справді був нестандартний урок. Горяна Лілія Сергіївна, класний керівник 6-В підготувала урок до Дня української писемності та мови. Це свято розвитку державної мови, яке щорічно ,9 листопада , відзначається у нашій країні. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця ,послідовника творцiв слов'янської писемності Кирила та Мефодія.На уроці було запропоновано багато завдань у групах. Групи художників, дослідників, істориків - працювали не покладаючи рук. Підсумок роботи був чудовим. Багато цікавої інформації отримали учні 4-В. Але найважливіше - робота пліч-о-пліч зі старшими друзями.

-2.А ще, з цього приводу, у нас у класі був бібліотечний урок із Лілією Олександрівною та Ольгою Михайлівною. Продовження розмови про витоки української писемності та мови. ВIкторина , запропонована бібліотекарями школи, була просто вау! 2 команди билися в інтелектуальних конкурсах дуже емоційно. Антоніми, синоніми, знання алфавіту, ребуси- це все вимагало правильних відповідей та швидкої реакції. Капітани команд впевнено вели до перемоги , та перемогла дружба i злагода.

-3. Усі 4-і класи школи брали участь у районному конкурсі “Півгодинки на цIкавинки”.То був дуже цікавий конкурс на знання українських прислів'їв, культури українського народу, професій, загадок. Але ще враховувалася швидкість відповіді. Наша школа зайняла 3 місце, але, якби ви знали, як нам хотілося перемогти та зайняти 1 місце в районі. Ми бажаємо перемоги наступного року учням сьогоднішніх 3-х класів. Ми об'єдналися заради перемоги школи. А це також маленька перемога йти разом до мети.-

-4.А ще ми розповімо про урок хімії. Його провела для нас Ольга Володимирівна із учнем 11 -А класу Олексієм Строгановим. Ні. Ми нічого не переплутали. Саме на урок хімії ми завітали, а ще до лабораторії. Хімію починають вивчати у 7 класі. Але наш величезний інтерес до того, що нас чекає в майбутньому, пробуджує велику цікавість до предметів. Процеси горіння, ,, вулкан”. бенгальські вогні, і це не повний перелік всього, що ми побачили. Нам хімічних реактивів вистачить, це ми оцінили, побачивши підготовку кабінету хімії до проведення уроків. Дякуємо за цікавий урок та чудовий кабінет у стінах Планети.

-5. Продовжуємо роботу за нашим проєктом ,, Країна моєї мрії”. І Аліса Сундирьова познайомила нас із прекрасною країною Грузією. Старе місто Тбілісі, фортеця Нарікала, місто Мцхета, хачапурі, хінкалі, чурчхела, Чорне море ...Чудовий відпочинок і найголовніше-мрія Аліси збулася. Країна її мрії показала усе найкраще, що було.

-6 . А ще наш клас підтримав ідею Надії Василівни Пахарчук і прийняв участь у створенні фільму ,,З Україною в серці''. Бо подорожі це прекрасно, але в своїй країні треба помічати все гарне та незабутнє.

Наші новини - для вас, мешканці ,, Планети Щастя”. Ми хочемо зацікавити вас тим, що відбувається у нашому класі та із задоволенням читаємо ваші новини. До нових зустрічей наступного тижня.

Яна Щупаковська, Вишневська Юля, 4-В клас.


99 переглядів0 коментарів