4-В

Наповнений подіями ще один тиждень у 4-В.

1.-Ми вже повідомляли про великий подарунок для класу від українських захисників. Прапор з підписами та побажаннями військових – дітям 4-В класу. Всім нашим дружнім колективом ми вирішили презентувати прапор Центру громадського виховання ,, Планети Щастя’’.Колись закінчиться ця ганебна війна. 7 років українські захисники та захисниці захищають нас. До центру громадського виховання приходитимуть нові покоління дітей і прапор нагадуватиме про героїчне минуле України.

2.- У нашому класі навчаються Ангеліна Нагорняк та Цвєтана Сводковська. Сім'ї Цвєтани та Ангелини зробили чудовий подарунок для дитячого садка Планети на проспекті Поля. Це тематичні яскраві клумби для малечі садочка. Наша Планета стала ще казковішою і прекраснішою. А ми говоримо – спасибi вам .

3.-Взагалі ми любимо казку, костюми, у яких відображаємо ті чи інші події. І в понеділок, відсвяткувавши з рідними в недIлю Хелловін, ми прийшли у незвичайному одязі. Були невпізнані! В Україні свято стали відзначати зовсім невеликий промIжок часу , але воно полюбилося своєю яскравістю та незвичайністю. Ну, ми думаємо, у кожному будинку було вирізано лIхтар з гарбуза, у виглядi людськоi голови.

4.-Ми дуже багато проводимо екскурсій. Не будемо писати про інтерес до них і користь від них. Що головне? Нам завжди хочеться ділитися радістю з іншими. Всі наші екскурсії мама Аліси Сундирьовоi зібрала в один фільм і ми подарували вIдео школI для демонстрації у холі Планети.

5.-А ще на класній годині ми вирішили поговорити про вегетаріанство. Люди стають вегетаріанцями з різних причин: етичних, екологічних, економічних, медичних, релігійних. Якщо розібратися – це дієта, з якої виключені риба та м'ясо. Ми не “сидимо ” на дієті. Але любимо піцу Маргариту, овочеві салати, гарбузовий суп, кашу, пироги, рис з овочами та багато іншого. Тому ми обмінялися фото та інформацією про те, що любимо їсти з вегетаріанської кухні.

Це ще один наш тиждень разом, у стінах школи, яку ми любимо.

Щербан ВIктор i Газимагомедов РамIль, учнi 4-В классу.104 перегляди0 коментарів