4-В

Ще один тиждень з життя 4-В.


4-В плідно працював на протязі тижня і сьогодні можна розповісти про це читачам.


Почали з повторення правил дорожнього руху. Адже це дуже важливо. Згадали сигнали світлофора , як правильно переходити вулицю, чому важлива робота регулювальника. Діти молодці. Відповідали правильно на всі запитання, наглядно демонстрували правила в дії, пробували регулювати рух на дорозі.


Скоро 25-річчя рідної школи.Багато запланували заходів, щоб показати любов до нашої Планети. Один з них ,,Моя долонька. " З великим задоволенням діти виконали цю роботу і написали слова для своєї найкращої школи.


Запрацював наш фотовернісаж. На перерві дуже популярне місце. Збираються ще раз і ще раз переглянути фото, згадати літні канікули . Дякуємо Маші Шараповій та її матусі. Гарні фото, з настроєм!


А 8 вересня був День краси! Дівчатка класу одяглися, як квіточки. Одна гарніше іншої. Але і хлопці молодці. Такі капелюхи суперові одягли. Подіум відпочиває. Все вдалося в цей день. Дівчата розповідали, чому саме це вбрання, разом придумували назву кожній моделі. Було весело і дуже сучасно.


І нарешті...вишенька на торті ...тиждень фізичної культури. Дуже урочисте відкриття Олімпійських ігор на Планеті з виступами учнів 4-В класу: Лебедянського Дмитра, Левенця Максима та Непомнящої Софії. Яскраво! А спорт в дитячих малюнках? Яка фантазія, скільки натхнення!

Спортсмени класу принесли свої медалі та кубки. І весь клас радів за них. Як багато праці в цих нагородах! Зробили яскраве фото. А медалі дзвеніли на протязі дня і підсилювали святковий настрій.

В четвер пройшли ,,Веселі старти " для 4 класів. 4-В зайняв почесне 3 місце. Бронза! І ніхто не сумував. Перемога дістається завдяки зусиллям і старанню команди, а команда 4-В дуже старалася. Попереду ще багато змагань, золото буде обов'язково.

Сьогодні нас чекає спортивно танцювальний марафон. Танцювати в 4-В люблять. Весело закінчиться такий насичений тиждень.

Вчителі фізичної культури ,,Планети Щастя", велика шана вам і подяка. Дякуємо.


А наше життя на ,, Планеті Щастя" продовжується. І попереду багато гарних тижнів, наповнених подіями та радістю.


4-В клас та ,,свіжі" новини.46 переглядів0 коментарів