4-Б


Тижневі хроніки

Тиждень початкової школи розпочали яскраво, з червоного кольору! Ранок став активним завдяки ранковій руханці. День насичений завдяки виставці «Моя улюблена школа», де діти продемонстрували свої художні таланти. Три в кубі продовжує працювати. 9-Б провели з учнями цікаву вікторину «Звідки до нас прийшли шкільні речі», де дізнались багато нового про предмети, якими користуємось щодня.


Вівторок, синій колір-постійність, вірність- це про клас, про школу. Наша трійка в кубі зробила багато світлин з обіймами. Також ми задіяли батьків і вчителів. Щасливі діти розглядали колажі з обіймами, які виготовляли всі разом. Настрій підняли улюблені іграшки, які принесли до школи і розповіли про них однин-одному на годині спілкування.


Середа виділилась позитивним жовтим. У цей день школярі весело відпочили на танцювальній руханці. 2-В та 4-Б захоплено виконували рухи у холі під сучасну музику. Ми прийняли участь у фото- челенджі «Мій домашній улюбленець», після чого обговорили особливості догляду за тваринками. А також вирушили у віртуальну мандрівку казкою, яка створила атмосферу радості у класі.


Четвер відзначився конкурсом читців, де учні продекламували вірші про улюблену осінь та привітали вчителів з професійним святом. На прогулянці відбулась ескурсія навколо школи, під час якої ми помітили всі осінні барви та зміни у природі. Поговорили про перші бібліотеки, про важливість читання і до дня бібліотеки подарували книги. Завершили день актуальною, як ніколи, вікториною про здоровий спосіб життя, під час якої закріпили всі свої знання.


Останній день тижня пройшов під білим кольором , кольором світла. Задоволені діти прийняли участь у флеш-мобі «Одягни вишиванку», привітали наших улюблених вчителів зі святом, радісно співали всією школою на пепервах. На майстер-класі пригадали, які квіти і чому вплітають у віночок. Ми виготовили справжні українські прикраси! Наші матусі провели чудовий урок для учнів. Пригадали планети Сонячної системи. Закріпили знання про нашу Землю. Дуже важливі такі уроки для дітей і батьків.


Дякуємо всім, хто приймав участь, Планета Щастя об‘єднує!


54 перегляди0 коментарів