4-Б

Тижневі хроніки 4-Б

Дуже насичений подіями видався цей тиждень. В понеділок ми святкували день Святого Валентина. Анастасія Олександрівна провела майстер-клас з виготовлення вітальних листівок.

У вівторок зустрілися весна з зимою. Учні розігрували сценку "Стрітення". Спостерігали за народними повір'ями у цей день.

16 листопада долучилися до всеукраїнського флешмобу. Заспівали гімн України, разом з 2-В виготовили браслети до дня Єднання. Створили власні емблеми, розгадували кросворди.

День медіаграмотності приніс нам нові знання про фейкову інформацію. На практиці вчилися знаходити достовірні джерела. Вивчили 6 правил правдивої інформації.

Прийняли участь у вікторині про рідну Батьківщину між четвертими класами. Розгадували ребуси, відповідали на запитання. Урок пройшов напружено, усі команди показали високий результат. За участь отримали смаколики.

Довгоочікувана п'ятниця принесла свято зимового іменинника. Учні розв'язували завдання від привида, який не хотів віддавати подарунки. Були командні ігри, індивідуальні конкурси, співали караоке і танцювали. Дівчатка отримали багато позитивних емоцій і пам'ятні подарунки.


5 переглядів0 коментарів