4-Б

Тижневі хроніки 4-Б. Ох і насиченим видався наш тиждень. А тепер по черзі! Цього тижня ми провели чарівну осінь і нарешті зустріли зиму! Перший день зими супроводжувався снігом, радість не передати словами! З приходом зими у нашому класі з’явився адвент-календар з цікавими завданнями, які діти виконують залюбки. Завдяки нашим дівчатам на колонах вийшли гарні сніжинки з найрізноманітнішими візерунками!

Також наш клас прийняв участь у флеш-мобі «У єдності сила» , нам дісталась Миколаївська область, про яку ми знайшли багатенько цікавого!

На уроці «умілі ручки» ми створили справжніх зимових сніговиків та виготовляли сніжинки.

А також цього тижня ми обговорювали важливі теми. Перша з них - «Боротьба зі СНІДом». Учні складали пам‘ятки безпеки та обговорювали випадки, в яких треба бути обережними. Друга важлива тема- «Булінг». З’ясували, як треба діяти у випадках, коли ти відчуваєш переслідування або натиск. Перед дітьми була важлива задача -знайти вирішення з запропонованих ситуацій на картках, з якими вони впорались на відмінно!

А ще ми отримали сертифікати за осінню олімпіаду "На урок". У класі багато переможців з математики, української мови та читання, я досліджую світ! Вітаємо та бажаємо успіхів!

Ось так і минув наш тиждень, чекаємо на нові пригоди!


0 переглядів0 коментарів