4-Б

Тижневі хроніки 4-Б

Дуже насичений і цікавий тиждень на "Планеті Щастя". Понеділок розпочався з відкритого уроку з математики. Ми пройшли вебквест, подорожували Сонячною системою, розв'язували задачі і вивчили назви планет на англійській мові.

До Дня Свободи та Гідності презентували основні принципи, розібрали ключові тези. Анастасія Олександрівна провела майстер-клас з виготовлення колосся пшениці у техніці орігамі. Створили чудові аплікації, які прикрашають класну кімнату.

Розпочався тиждень англійської мови. Школярі приймали участь в іграх «Healthy Food», «Народи та їх країни», «Хто хоче стати міліонером?». На цих уроках показали свої знання з обраних тем, весело провели час і отримали солодкі подарунки.

На уроках ЯДС були справжніми дослідниками, презентували природі зони України. Створювали проекти та захищали їх.

В четвер на відкритому уроці з української мови змагалися у командах, закріпили тему "Прикметник", грали в ігри.

На класній годині згадали про страшну сторінку історії- "Голодомор", вшанували пам'ять жертв, поговорили про значення хліба.

Завершився тиждень святкуванням. "День осіннього іменника" пройшов гучно, весело, з піснями, пантомімою, квестами, іграми, а на останок отримали корисні подарунки, від наших чудових батьків.

Учні проявили творчості, креативність у створенні виставки до новорічних свят"Замість ялинки зимовий букет". У 4-Б можна побачити яскраві композиції, віночок з пробок, новорічний місяць і ще багато цікавого!


0 переглядів0 коментарів