4-Б

Тижневі хроніки 4-Б

До дня української мови та писемності учні прийняли участь у флешмобі одягни вишиванку та зробили виставку "З Україною у серці". Чудова нагода розповісти про подорожі нашою Батьківщиною.

Три в кубі провели голосування і вирішили, хто є міс та містер каліграфія. Переможці були нагороджені грамотами та оплесками! Учні 9-Б підготували та провели інформаційну зустріч для 4-Б. На якій поговорили про історію свята, основні положення, найбільш активні діти отримали медальки "Знавець української мови" Завдяки цій інформації учні 4-Б розробили вікторину для 2-В. Учні залюбки були ведучими, а молодші школярі відповідали дружньо і отримали також медальки.

На Планеті Щастя тиждень математики. Ми не могли пропустити цю подію і залюбки у трійці в кубі позмагалися. Діти підготували пізнавальну презентацію про математику, числа, видатних діячів. 9-Б провів вікторину "Розумні і кмітливі". Учні 4-Б та 2-В слухали із задоволенням, приймали участь у дискусіях. Чудовим завершення були ребуси і математичні головоломки за які ми отримали солодкі подарунки.

Тиждень завершився днем доброти. Ми складали асоціативний кущик про доброту, розробили свій план добрих справ у школі і дома і навіть почали його виконувати, зафарбовуючи добру справу, яку зробили. Подивилися та обговорили мультфільми про доброту і Круговерть доброти в природі.

Робіть добро і воно вам повернеться!


6 переглядів0 коментарів