4-Б

З днем знань 4-Б "Планета Щастя"

Вітаємо з 1 вересня учнів 4-Б та їх батьків, увесь педагогічний колектив нашої улюбленої школи "Планета Щастя"! Бажаємо міцного здоров'я, витримки та натхнення, нових завершень та радісного шкільного життя!

Ось і промайнуло літо. Ми відпочили, відвідали моря, річки, ліси та дитячі табори. Час зайнятися здобуванням знань. Зараз вже ніхто не має сумнівів на рахунок необхідності шкільного навчання, шкільної соціалізації та спілкування! Щоб усе це було на відповідному рівні, ми обрали школу "Планета Щастя". Хай справдяться наші сподівання, а ми усі і учні, і батьки, та вчителі прикладемо можливі та неможливі зусилля для здійснення цих світлих сподівань!

Сьогодні в нашому класі відбувся урок, присвячений 30-річчю незалежності України. 24 серпня Україна відзначила 30-річчя своєї Незалежності.

По всій країні у цей день відбулась низка заходів, об'єднаних гаслом "Ти у мене єдина". Поздоровляємо нашу улюблену країну Україну з її 30-м днем народження.

Вітаємо нашого нового класного керівника Анастасію Олександрівну з початком постійної роботи у нашому класі і бажаємо здоров'я та натхнення!0 переглядів0 коментарів