4-А

Тривалі канікули, і ось знову зустріч у рідній "Планеті Щастя", у своєму затишному класі зі своїми однокласниками, учнями 4-А класу. І такі насичені подіями дні.

Завжди приносить радість спілкування в проекті "Три в кубі" з учнями 8-А класу. Старші друзі розпочали зустріч з цікавої пропозиції: зробити щось з одного елементу лего. Ніхто нічого не зміг зробити. А ось, коли об'єднались у групи, змогли сконструювати літак і заправку. Учні так доступно змогли пояснити створення ООН. Повідомили багато цікавого і пізнавального.

Традиційно на класній годині наші учні діляться досягненнями. Ось цього разу Михайло Троценко розповів, як створив машину для полювання на привидів, використав більше двох тисяч деталей. Продемонстрував свій виріб і дав однокласникам і вчительці перевірити механізми. Всім сподобалось!

Наш клас приняв активну участь у зборі макулатури. Зібрали багатенько! Нажаль, не перемогли. Зате були дружніми, всі старались! Дуже переживали.

Чи бачили ви учнів за партами у масках, з ножем, страшним макіяжем? Це можливо перед святом Хеллоуїну. Самі учні прикрашали клас, готувалися до маскараду. Вийшло емоційно, вражаюче, цікаво! Чи не так?


8 переглядів0 коментарів