4-А

Оце так тиждень видався на "Планеті Щастя"! Насичений! Захоплений! Радісний! Цікавий! Саме так пройшов Тиждень початкових класів у 4-А класі. Все заплановане здійснили, нічого не пропустили!)

Понеділок зустріли у одягнені у червоному веселою зарядкою. Зробили виставку малюнків "Моя улюблена школа". Цікавинкою червоного понеділка стало гостювання у 2-Б класі. Четверокласники прийшли до другокласників з презентацією. Розповіли цікаве про походження речей, задали молодшим римовані загадки.

Синій вівторок запам'ятався кожному. Всі приймали участь у фото- челенджі "Обійми і посміхнись". А ще в цей день ми принесли свої іграшки. Думаєте, що ми занадто дорослі? Ні. Нам дуже хотілося розповісти про свої улюблені іграшки. Фотографія вийшла дуже чутливою!)

А жовта середа запам'ятається веселою танцювальною перервою під стереозвучання з колонки улюблених пісень. Зробили виставку фотографій зі своїми домашніми улюбленцями і розповіли про них. Класна година "Казка в гості завітала" була емоційною. Закінчили виставкою малюнків.

Зелений четвер розпочався з конкурсу читців. Розповідали вірші про осінь. Визначили переможця таємним голосуванням однокласників. Багато учнів не залишилися байдужими і охоче подарували книги для нашої шкільної бібліотеки. А уроці ЯДС поміркували про здоровий спосіб життя. Діти відповідали на запитання. Виявилося, що всі дуже обізнані у цих питаннях. Прогулянка пройшла у формі екскурсії "Осінні зміни у природі".

П'ятницю чекали всі! Адже це святковий день! Прокинулися раніше і прийшли до школи. Зустрічали і вітали вчителів словами, посмішками і листівками. На перерві дружно виконали святкову пісню. Незабутнім буде урок від мами нашого однокласника Владика Красненка. Це був майстер- клас- комбінований урок з англійської мови і виготовлення листівки своїй учительці. Завершили цей день і найцікавіший тиждень колективним виготовленням українського віночка.

Ці події залишаться з нами надовго. Ми запам'ятаємо цей тиждень!


0 переглядів0 коментарів