top of page

4-А

Оновлено: 17 лют.

4-А

😽🎉13.02 - День друга. Підготовка до вітань у нас почалася майже не з початку тижня.

Майстер-клас від Уляни Вікторівни об'єднав нас у спільний роботі над листівками та "живими" сердечками. Цікаво, по-новому, захоплююче. Вдячні!

♥️📎А потім підготовка продовжилася у класі разом із Софією Олександрівною. Ми зробили великі паперові серця, щоб прикрасити наші шафи. Серця незвичайні. З руками, ніжками та ще й і рукавицях. Атмосфера у класі отрималася чудова.

✨👐14.02 - День дружби та друзів.

Нам так сподобалося таємно готувави та отримувати подарунки у новий рік, що ми вирішили продовжити традицію. Кожен витяг собі друга, для якого буде готувати таємний подарунок-сюрприз.

Емоції не передати нашим відео! Як приємно готувати та отримувати подарунки, вгадувати, хто ж твій таємний друг.

🩵💛16.02 - День єднання. Цей день ми почали з Гімну нашої країни. Пригадали, коли і як з'явилося це свято, і чому ми співаємо гімну зранку. Потім, у ХАБі безпеки ми більш детально ознайомилися з традиціями святкування. І кожен заповнив акровірш, асоціативний кущ про День єднання. А ще, коротко описав, що запам'ятав після заняття.

👮🏻‍♀️👮‍♀️Зустріч з офіцером школи. На занятті Олександр Анатолійович приділив час відповідям на запитання дітей. Булігн, небезпечні ситуації, обов'язки офіцера поліції школи, як здобути таку професію і чи важко працювати з неслухняними дітьми.

💝💁‍♀️ Наша Аріна Круглик приймає участь в обласному відкритому патріотичному дослідницькому проекті "Збережи свою ідентичність" у категорії "Книга почуттів". Тож тримаємо за неї кулачки 🤞


22 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page