top of page

4-А

4-А

⭐🐐 Почався наш тиждень із колядування для наших батьків, адже на уроці українського читання ми читали та слухали автентичні українські народні колядки

💙💛15 січня - День Затвердження Гімну України. Важлива дата, коли пісня нашої національної єдності, стала офіційною піснею нашої країни у 1992 році. На занятті в Хабі безпеки, ми обговорили усі етапи становлення гімну, його авторів, які зміни відбулися протягом років.

🥼🧪16 січня - День дітей-винахідників. STEM-проект "Неньютонівська рідина". Фізика та хімія захопила нас повністю. На уроці ЯДС ми поговорили, хто такий Ньютон, і чому його рідина називається "неньютонівська". І, звісно, провели експеримент. Створили власну неньютонівську рідину та спробували її пожмякати. Що відбувається з цією рідиною? Дивіться у відео:

🪩💃 Активні перерви - це запорука гарного настрою у "тривожні" дні. Улюбленець - Руханкомен! От ми на одній зі перерв зняли свою улюблену руханку, і навіть, отримали кометар від автора "Вау! Крутишки 😍 Такі позитивні 🔥🔥🔥". А у нас емоцій через край! Такі руханки нам подобаються!

🐻🍯18 січня - День Вінні Пуха. На уроці ми обговорили автора чудового твору, познайомилися з його історією та дізналися всі подробиці розвитку твору від книги до фільмів та мультфільмів. В кінці заняття намалювали Вінні Пуха.

🖇️🤝19 січня - День Соборності України. На урок єдності нас зібрало свято єдності в ХАБі безпеки. Ми пригадали, що таке соборність, чому це свято з'явилося в Україні, які традиції святкування, і на скільки це важливо в наш час.

Кожен учень написав тематичне списування, так як весь тиждень був присвячений українській мові. А потім, у формі "броунівського руху" ми шукали команду, з таким самим текстом, щоб у підсумку прочитати його повністю.

⛽🔐"Урок безпечного поводження з газом". Зважаючи на надзвичайну важливість оволодіння учнями знаннями, уміннями, навичками стосовно створення і підтримки безпечних умов життя ідіяльності людини у повсякденному житті (у побуті, під час навчання тощо) Міністерство освіти і науки України підтримує проведення в закладах освіти відповідних уроків та позакласних заходів. Такий позакласний захід відбувся і в нашому класі, який ми провели у хабі безпеки.

📱🤳А ще, на цьому тижні ми ввели нову традицію: вдома практикувати вивчений матеріал у формі інтерактивних завдань, створених на різноманітних платформах. По-перше - це цікаво. По-друге - завдання можна прогнати декілька разів, щоб запам'ятати. По-третє - не треба писати, але багато думати, співставляти, виділяти головне.


7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page