4-А

Цей тиждень у 4-А класі поєднав радісні і тривожні, веселі і урочисті почуття. Ще б так! Розпочався тиждень зі святкування Дня Валентина! Прийшли у тематично - святково прикрашений клас! В цей день дарували валентинки. А наш однокласник Марат усіх дівчаток класу привітав солодким подарунком з дружбою. Всім сподобалося!

16 лютого було оголошено День єднання. Поговорили у класі про те, які причини такої новини. Всі однозначно долучилися до особливого дня. Більшість учнів і учениць прийшли у вишиванках чи віночках. Всі поклавши руку до серця співали Гімн України. Адже ми справжні українці! Ми розуміємо - в єднанні велика сила всього українського народу!

А ще на уроці літературного читання ми не залишилися байдужими під час вивчення казки Марії Чумарної " Планета Рожевого Світанку". Найбільш вразило, що життя і спілкування між різними світами може бути настільки мирним і доброзичливим, що ніхто не сподівається підступу. Але можуть знайтися розбійники чи пірати. Вони поселять в мешканцях Страх. Ми зрозуміли, що ніколи не треба забувати Хто ти і Звідки! Добро, Мудрість, Краса переможе! З натхненням намалювали ілюстрації до казки і зробили виставку. За малюнками можна простежити, що вразило кожного. Вийшло яскраво!


36 переглядів0 коментарів