top of page

4-А

4-А

✋🛑16 днів проти насилля. Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства. Ми, підтримуємо акцію, ми проти насилля в будь-якому прояві.

✉️🎶2 та 3 грудня - об'єднало наших учнів спільним завданням адвент-календаря. Що ж ми робили? Писали листа Святому Миколаю та слухали новорічні пісні, для створення святкової атмосфери. Ялинка поповнилася іграшками, як ознака виконаного домашнього завдання від Святого Миколая.

🪶❄️4 грудня - наше завдання - погодувати пташок! А ми і готові! Адже корм, який ми готували декілька тижнів тому залишився, і ми готові годувати пташок протягом холодного періоду.

Нагадуємо рецептик:

🤗🫂5 грудня - День волонтера. По-перше, дружня родина 4-А класу доєдналися до всеукраїнської акції "Скринька для ЗСУ" та приготувала 30 скриньок. По-друге, разом зібрали ВЕЛИКУ КОРОБКУ ТЕПЛА для захисників нашої, вже рідної, 138-мої Дніпровської зенітно-ракетної бригади (сили ППО, які бережуть наш міцний сон). А разом з дітьми зробили мобільні, зручні обігрівачі та обереги.

🎄✨6 грудня - День Святого Миколая. Зранку нас чекав лист та золотий квиток на фабрику цукерок "Цукервіль". Оце так подарунок від Святого Миколая. Там ми виготовили смачні та яскраві льодяники та повеселилися в ігровій кімнаті.

🛡️🔒6 грудня - День Збройних сил України. Зранку захисникам-батькам із нашого класу розлетілися наші листівки з побажаннями та подякою за наші тихі ночі та дні. Також, наша коробка тепла, нарешті була готова до передачі.

А ще, наше відео поздоровлення полетіло на фронт до наших захисників.

✉️✍️ До дня різдвяної листівки (9 грудня) у нас з'явилося і відповідне завдання із адвент-календаря: зробити вітальні листівки для своїх рідних. Ми зробили, а головне підписали приємні побажання.

📺📽️8 грудня завдання нашого календаря - подивитися фільм "Дівчинка з сірниками". Усім радимо провести вечір за переглядом цього чудового фільму.

Далі буде... Зима тільки починається.


8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page